مشارکت مردم در انتخابات روز ۲۸ خرداد عاملی برای پیشرفت ایران است

یزد- ایرنا- مسوول بسیج فرهنگیان سپاه الغدیر استان یزد گفت: مشارکت حداکثری مردم به خصوص فرهنگیان ،دانش‌آموزان و خانواده های آنها در انتخابات روزجمعه ۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ عاملی برای پیشرفت همه جانبه و تحقق اهداف انقلاب اسلامی ایران را به همراه دارد.

حجت‌الله دهقانپور عصریکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های اخذ رای موجب خنثی‌شدن جنگ اقتصادی، فرهنگی و روانی دشمنان به خصوص آمریکایی‌ها و حامیان منطقه‌ای آنها می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بسیج فرهنگیان برحسب رسالت ملی و انقلابی و توصیه‌های موکد مقام معظم رهبری از مدت‌ها قبل خود را برای زمینه‌سازی جلب مشارکت فعال فرهنگیان در انتخابات پیش رو آماده کرد،ادامه داد: تبیین اهمیت این رخداد با تهیه برنامه‌های فرهنگی  و تبلیغی به خصوص در فضای مجازی در حال انجام است .

این مسوول فرهنگی اظهارکرد: باید دست اندرکاران رسانه‌های گروهی و شبکه‌های مجازی با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود به خصوص با تکیه و اشاره به منویات مقام معظم رهبری موجب ایجاد شور انتخاباتی در جامعه برای مشارکت هرچه بهتر در این موضوع حیاتی کشور شوند.

دهقانپور یادآور شد: حضور فعال در انتخابات و سپس انتخاب اصلح جزو ۲  وظیفه مهم مردم به خصوص فرهنگیان و دانش‌آموزان با بصیرت است که بدون شک شاهد تحقق آن در انتخابات پیش‌رو خواهیم بود و بار دیگر شاهد شکست تمامی توطئه های استکبارحهانی خواهیم بود.

وی بیان کرد: رسالت اصلی بسیج فرهنگیان تنها تبیین اهمیت موضوع انتخابات و زمینه‌سازی درست برای مشارکت همگان و فرهنگیان در این عرصه سرنوشت ساز است و به حول و قوه الهی ملت قهرمان گوش به فرمان مقام معظم رهبری خالق حماسه‌ای ماندگار می‌شوند.

همچنین امروز ( یکشنبه ) معاون اداره‌کل تبلیغات اسلامی یزد گفته بود: شرکت گسترده مردم در انتخابات ریاست‌ جمهوری و شوراهای شهر و روستا روزجمعه ۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ ،عاملی برای اقتدار انقلاب و استحکام پایه های نظام در مقابل استکبارجهانی است .

کاظم تفتی‌پور به ایرنا افزود: مردم قهرمان ایران امسال همانند گذشته گوش به فرمان مقام معظم رهبری با درک شرایط کنونی جهان و منطقه و توطئه‌های دشمنان بسیار پرشورتر با همسبتگی بیشتر در انتخابات  مسوولانه شرکت می‌کنند.

وی با بیان اینکه استکبار با جنگ رسانه‌ای و تبلیغاتی از مدت‌ها قبل با رواج  شایعه و شبهه به صورت گسترده به دنبال کاهش حضور مردم در انتخابات ایران است ادامه داد: برای غلبه بر اهداف شوم دشمنان که چشم دیدن عزت و اقتدار مردم ایران را ندارند باید همه در این میدان مشارکت کنند.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و تیره های عشایری ۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ همزمان با انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری ایران در استان یزد نیز برگزار می‌شود .

 یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار  نفر جمعیت دارد که ۸۷ درصد در ۲۴ شهر و بقیه در روستاها و آبادی ها زندگی می کنند و از مجموع جمعیت استان حدود ۹ هزار نفر عشایر هستند. 

استان یزد ۱۹ هزار معلم دارد که حدود هشت هزار نفر آنها عضو بسیج فرهنگیان هستند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha