استاندار لرستان: مشکلات باشگاه خیبر خرم‌آباد برطرف می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: مشکلات باشگاه و تیم خیبر خرم‌آباد برای ادامه روند رو به رشد در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور بررسی و برطرف می‌شود.

به گزارش ایرنا سیدموسی خادمی روز یکشنبه در نشست با مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد اظهار کرد: واگذاری مجموعه تختی خرم آباد برای تعمیر، بازسازی و نگهداری همچنین واگذاری ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم آباد برای تکمیل و بهره برداری در دستور کار قرار دارد.

وی اظهار داشت: تلاش مجموعه دولت این است که در حد توان و اختیارات خود برای تامین ورزشگاه مناسب و ایجاد شرایط مناسب تمرین و تیم داری به تیم فوتبال خیبر کمک کند.

وی گفت: مسایل و مشکلات مربوط به باشگاه فرهنگی ورزشی خیبر خرم‌آباد بررسی و برای برطرف کردن آن تلاش خواهد شد چراکه این تیم اکنون روند رو به رشدی در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور و جام حذفی دارد و حمایت از آن ضروری است.

تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد شب گذشته از هفته بیست و سوم مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور با پنج گل در مقابل قشقایی شیراز به برتری رسید.

این تیم از ۲۲ بازی ابتدای فصل، هفت برد، پنج باخت، ۱۰ تساوی، ۲۲ گل زده و ۱۵ گل خورده دارد و با ۳۱ امتیاز در رده هفتم جدول ۱۸ تیمی لیگ یک فوتبال باشگاه‌های کشور قرار دارد.

همچنین نهم اردیبهشت ماه تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور، صنعت نفت آبادان را با یک گل شکست داد و به مرحله بعدی صعود کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha