همسر و مادر شهیدان «ابراهیمی» و پدر شهدای والامقام زعیم آسمانی شدند

تهران - ایرنا - بانو «حاجیه فاطمه سلطان باقرزاده برومند»، همسر مکرم شهید «حمزه‌علی ابراهیمی» و مادر شهیدان «ابراهیم و رضا ابراهیمی» و «حاج رمضان زعیم»، پدر شهیدان والامقام «احمد و اصغر زعیم» آسمانی شدند.

به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا، ‌ بانو «حاجیه فاطمه سلطان باقرزاده برومند»، همسر مکرم شهید «حمزه‌علی ابراهیمی» و مادر شهیدان «ابراهیم و رضا ابراهیمی» از تبریز و دارنده نشان ملی ایثار دار فانی را وداع گفت.

حاجیه فاطمه سلطان باقرزاده برومند، دارنده نشان ملی ایثار، پس از سال‌ها انتظار و فراق، دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

پیکر مادر معظم شهیدان ابراهیمی، فردا دوشنبه  ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در جوار گلزار مطهر شهدای ملک‌عباسی تبریز تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.

شهید «ابراهیم ابراهیمی» نخستین شهید این خانواده، متولد ۳ فروردین ۱۳۳۸ به اتفاق پدرش در دفاع از میهن اسلامی ایران در جبهه‌های حق علیه باطل حضور داشت و در ۲۳ اردیبهشت ۱۳۶۰ در جبهه سوسنگرد به شهادت رسید.

شهید «حمزه علی ابراهیمی» از مبارزان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران و پدر معظم شهید متولد ۲۵ شهریور ۱۳۰۶ در ۲۲ فروردین ۱۳۶۲ پس از فرزندش به فیض شهادت نائل آمد.
همچنین بسیجی شهید «رضا ابراهیمی» متولد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۴۹ در ادامه دفاع از میهن، پس از برادر و پدرش در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۷ در منطقه عملیاتی شلمچه به مقام رفیع شهادت نائل شد.

پدر معزز شهیدان «زعیم» آسمانی شد

«حاج رمضان زعیم»، پدر شهیدان والامقام «احمد و اصغر زعیم»، از شهدای دفاع مقدس در شهر یزد، پس از تحمل سال‌ها فراق دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

 پدر شهیدان والامقام «احمد و اصغر زعیم» پس از تحمل سال‌ها فراق، دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

شهید «اصغر زعیم» متولد سال ۱۳۴۵ است که به‌عنوان بسیجی در سال ۱۳۶۲ در منطقه عملیاتی حاج عمران به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

طلبه شهید «احمد زعیم» متولد سال ۱۳۴۹ در روستای علی‌آباد است که به‌عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و سال ۱۳۶۷ با سمت تک‌تیرانداز در اهواز به درجه رفیع شهادت نائل شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha