سرمربی تنیس روی میز باشگاه رعد پدافند: هدف‌مان فینالیست شدن است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم تنیس روی میز رعد پدافند هوایی کاشان گفت: در این ۶، هفت سال که تیم‌داری کردیم سکوی سوم لیگ برتر را به دست آورده‌ایم اما حالا هدف‌مان راهیابی به دیدار پایانی است و حتی نیم‌نگاهی به قهرمانی هم داریم.

به گزارش ایرنا، حسن رحیمی، سرمربی تیم تنیس روی میز باشگاه رعد پدافند هوایی کاشان درباره آخرین وضعیت این تیم پیش از دیدار پلی‌آف لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر تیم در وضعیت خوبی قرار دارد. ما در دور مقدماتی پس تیم فراسنج در رده دوم قرار گرفتیم و حالا در دور دوم باید به مصاف تیم پادما یدک اصفهان برویم.

وی در ادمه افزود: این مسابقه قرار بود زودتر به انجام برسد اما چون تیم حریف سه کرونایی داشت زمانش به تعویق افتاد و قرار است طی روزهای ۱۷ و ۱۸ خرداد این مسابقه به انجام برسد. برنده این دیدار به مرحله نیمه‌نهایی صعود می‌کند.

سرمربی تیم تنیس روی میز رعد پدافند همچنین خاطرنشان کرد: همان طور که اشاره کردم در فرم خوبی به سر می‌بریم. تلاش می‌کنیم تا به فینال این دوره از مسابقات صعود کنیم. در این ۶، هفت سال که تیم‌داری کردیم سکوی سوم را به دست آورده‌ایم اما حالا هدف مان راهیابی به دیدار پایانی است و حتی نیم‌نگاهی به قهرمانی هم داریم.

وی درباره سطح مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز در این فصل گفت: به خاطر انصراف تیم پتروشیمی، قدرت تیم‌ها به تعادل کشیده شده است. در سال‌های قبل پتروشیمی بازیکنان ملی‌پوش و درجه یک را اکثرا در تیم خودش داشت و تقریبا بقیه تیم‌ها برای رده دوم باهم رقابت می‌کردند ولی حالا ستاره‌ها در تیم‌های مختلف پخش شده‌اند. سطح فنی بازی‌ها بسیار نزدیک است و چهار تیم امید قهرمانی دارند.

سرمربی تیم رعد پدافند کاشان درباره آماده‌سازی تیمش تصریح کرد: تقریبا ۸۰ درصد تیم ما را بازیکنان سرباز تشکیل می‌دهند. با وجود شرایط کرونایی و تعویق مسابقات مان، کم و بیش تمرین داشته‌ایم. قبل از شروع مسابقات هم اردویی ۱۰ روزه تا ۲ هفته‌ای را برگزار می‌کنیم تا به آمادگی ۱۰۰درصد برسیم. مسابقات هم قرار است به صورت متمرکز در مجموعه ورزشی انقلاب به انجام برسد.

حسن رحیمی در پایان اذعان داشت: می‌خواهم از بازیکنان تیمم افشین نوروزی(کاپیتان تیم ملی)، امین احمدیان، سروش احمدی‌نیا، حمید شمس، محمد اصلمند، علی شعاری و علیرضا بیگدلی تشکر کنم که عملکرد خوبی تا به اینجا داشته‌اند. همچنین از هادی صبحی هم که به عنوان مربی در کنارم حضور دارد قدردانی می‌کنم و البته تشکر ویژه‌ای دارم از سرهنگ صانعی و دکتر رضایی(رییس هیات تنیس روی باشگاه بعد پدافند و مدیرفنی تیم) که گرداننده تیم بودند و با حمایت آنها در مسابقات حاضر هستیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha