بیش از یک میلیون پرس غذای گرم بین نیازمندان  هرمزگان توزیع شد

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) هرمزگان گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون،یک میلیون و سه هزارپرس غذای گرم به ارزش بیش از ۲۷۴ میلیارد و ۶۳۰ میلیون ریال بین خانواده‌های تحت حمایت و قشرهای آسیب‌دیده از کرونا در استان توزیع شده است.

جلیل تراهی روز یکشنبه با اعلام این خبر به رسانه‌ها افزود: همچنین در این مدت تعداد ۱۶۱ هزار و ۲۹۰ بسته افطاری ساده به ارزش ۱۳ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به نیازمندان اهدا شد.
وی بیان داشت: با مشارکت خیران و در راستای تامین بخشی از نیازهای خانواده‌های نیازمند تعداد ۲۷ هزار بسته معیشتی نیز شامل کالاهای اساسی ازجمله برنج، روغن، حبوبات، سویا، رب گوجه‌ فرنگی، گوشت و ماکارونی به ارزش ۱۰۶ میلیارد و ۹۸۰ میلیون ریال توسط کمیته امداد هرمزگان بین نیازمندان استان توزیع ‌شده است.
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان اظهارداشت: یکی از برنامه‌های پویش ایران همدل در ماه مبارک رمضان با ‌عنوان طرح «اطعام مهدوی« با همکاری کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان به تعداد ۱۴۳ آشپزخانه به‌منظور پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان تحت  و خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا راه‌اندازی شده است.
 تراهی یادآورشد: مردم هرمزگان می‌توانند از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری فعال در سراسر استان کمک‌های نقدی و غیرنقدی جهت مشارکت در این امر خداپسندانه اهدا نموده و یا با واریز وجوه نذورات و خیرات خود به کارت شماره ۰۶۴۸-۰۰۰۰-۹۹۷۹-۶۰۳۷ در طرح ملی اطعام مهدوی و پویش ایران همدل مشارکت نمایند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha