احمدی: کمک‌ به مردم افتخاری برای جامعه ورزش است

 تهران-ایرنا- معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: برای جامعه ورزش افتخار است که در کمک‌رسانی به مردم پیشگام باشد. کرونا آسیب‌ جدی به معیشت مردم وارد کرده و در چنین شرایطی باید همگام و همدل برای یاری به افراد نیازمند تلاش کنیم.

به گزارش ایرنا از فدراسیون تیراندازی، «عبدالحمید احمدی» روز یکشنبه در مراسم کمک مومنانه خانواده تیراندازی با کمان افزود: در این مدت توسط جامعه ورزش و مشارکت فدراسیون‌ها شاهد برگزاری مراسم کمک مومنانه بودیم. ورزشکاران همانگونه که در میادین ورزشی پیروزی کسب کرده و برای کشور افتخارآفرینی می‌کنند با مشارکت در چنین برنامه‌های حمایتی،  نیز روی سکو می‌روند و این یک برد و مقامی پهلوانانه است.

معاون‌ وزیر ورزش ورزش همچنین گفت: اثر معنوی این کار را در افتخارآفرینی ورزشکاران در میادین بین‌المللی خواهیم دید زیرا  دعای خیر مردم پشت سر ورزشکاران خواهد بود.

«غلامرضا شعبانی‌بهار» رییس فدراسیون تیراندازی با کمان نیز در این مراسم گفت: کمک مومنانه امروز با همکاری اعضای تیم ملی، هیات رییسه و هیات ‌های استانی و با کمک وزارت ورزش و سازمان بسیج ورزشکاران برگزار شد و باید از چنین حرکتی قدردانی کرد.

«مهدی میرجلیلی» رییس سازمان بسیج ورزشکاران هم در این مراسم با اشاره به اینکه جامعه ورزش افتخارش این است که به مولا علی (ع) اقتدا می‌کند، گفت: ورزشکاران در همه صحنه‌ها برای کمک به اقشار مردم حضور دارند و بار دیگر ثابت کردند که پای آرمان‌های انقلاب هستند. و رفتار آنان یک کار جهادی است.

وی تصریح کرد: مسئولین وزارت ورزش با مشارکت فدراسیون‌ها در این مدت که ویروس کرونا در کشور بود با برگزاری مراسم کمک مومنانه نقش پررنگی در کمک به خانواده‌های نیازمند داشتند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha