۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۳۰
کد خبرنگار: 1207
کد خبر: 84323314
۰ نفر

برچسب‌ها

نعمتی برای شرکت در انتخابات شورای ورزشکاران IPC انتخاب شد

تهران- ایرنا- پارالمپین پرافتخار ایران برای شرکت در انتخابات شورای ورزشکاران کمیته بین‌المللی پارالمپیک انتخاب شد.

به گزارش ایرنا، «زهرا نعمتی» برای شرکت در انتخابات شورای ورزشکاران کمیته بین المللی پارالمپیک انتخاب شد. انتخابات شورای ورزشکاران IPC در زمره مهمترین انتخابات این کمیته به شمار می‌رود و کمیته بین المللی پارالمپیک پس از بررسی صلاحیت صدها ورزشکار متقاضی از کشورهای مختلف، در نهایت ۲۲ ورزشکار را حائز شرایط شرکت در این انتخابات دانست که از میان آنها نام زهرا نعمتی، ملی پوش تیم تیراندازی با کمان کشورمان، به عنوان نماینده ایران به چشم می خورد.

نعمتی با توجه به سوابق و افتخارات کسب شده و نیز  پس از پشت سر گذاشتن یک مرحله مصاحبه آنلاین که از سوی IPC با وی انجام شد، به عنوان یکی از کاندیداها معرفی شد.

انتخابات کمیته ورزشکاران IPC در جریان برگزاری بازی های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ و طی روزهای ۲۸ مرداد تا ۱۲ شهریور در محل دهکده بازی‌ها برگزار خواهد شد و از میان ۲۲ ورزشکار معرفی شده در نهایت ۶ نفر به عنوان اعضای جدید شورای ورزشکاران کمیته بین المللی پارالمپیک توسط سایر ورزشکاران انتخاب می شوند.

نعمتی تنها ورزشکار ایرانی است که توانسته در ۲ تورنمنت‌ بزرگ بازی‌های المپیک و پارالمپیک حضور داشته باشد. او مدال طلا پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن و ۲۰۱۶ ریو را در کارنامه دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha