۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۱۶
کد خبرنگار: 3054
کد خبر: 84323165
۱ نفر

برچسب‌ها

جواد طالبی سرپرست شهرداری ساری شد

ساری - ایرنا - استاندار مازندران رئیس سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران را به عنوان شهردار پیشنهادی به وزارت کشور معرفی کرد.

به گزارش ایرنا، شهرداری ساری که پس از حاشیه‌های ایجاد شده در مدیریت شهری مرکز استان و حدود ۲ ماه بدون شهردار مدیریت شدن شهرداری، از ۱۸ دی سال گذشته با سرپرستی حمیدرضا مرادی مدیریت می‌شد که با پایان یافتن دوره سرپرستی مرادی، سرپرست جدید برای این نهاد معرفی شد.

استاندار مازندران که طبق قانون پس از انحلال شورای شهر ساری به دلیل بازداشت ۹ عضو منتخب شورای پنجم به عنوان قائم‌مقام شورا مسئولیت این نهاد را بر عهده دارد، جواد طالبی رئیس سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران را به عنوان سرپرست جدید شهرداری مرکز استان به وزارت کشور معرفی کرد.

 طالبی از مدیران باسابقه شهرداری ساری است که در کارنامه او مسئولیت‌هایی مانند مدیرعامل و عضو هیات مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران، رئیس اداره کنترل نظارت شهرداری ساری، مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری، شهردار منطقه یک ساری و رئیس هیأت امنای مؤسسه بازیافت و مدیریت مواد زائد و جامد مازندران ثبت شده است.

مرادی طی دوره سرپرستی خود تغییراتی در ساختار مدیریت شهرداری ساری اعمال و مدیران جدیدی را در این نهاد منصوب کرد.

اختیارات شورای شهر ساری از جمله تعیین سرپرست شهرداری از ۱۶ دی ۱۳۹۹ در پی انحلال این شورا از سوی هیات حل اختلاف وزارت کشور به استاندار مازندران به عنوان قائم مقام این نهاد واگذار شد. احمد حسین‌زادگان در حال حاضر تمام اختیارات و وظایف شورای شهر ساری را برعهده دارد.

شورای شهر ساری بر سر پرونده فساد و تضییع حقوق عمومی شهرداری ساری که باعث دستگیری تمامی ۹ عضو اصلی آن شده است ، منحل شد. شهردار ساری نیز ۱۷ آبان پارسال بر سر همین پرونده دستگیر و بازداشت شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha