قرارگاه پدافند هوایی سنگین‌ترین ماموریت‌ها را پشت سر گذاشته است

تهران- ایرنا- فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در دو سال گذشته، سنگین‌ترین ماموریت‌های سال‌های اخیر در رصد و حراست از آسمان ایران عزیز را با سربلندی و موفقیت پشت سر گذاشت.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در آیین معارفه فرمانده قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) کشور که روز یکشنبه در ستاد این قرارگاه برگزار شد، گفت: روز قدس امسال روز مقاومت و امید بود که ظاهراً متفاوت با سال‌های دیگر بود در باطن هم نسبت به سال‌های گذشته متفاوت بود و به شکر خداوند بزرگ خوشبختانه آثار زوال رژیم کودکش و نامشروع صهیونیستی هویدا شده و نمونه‌های امیدبخش تغییر موازنه قوا به نفع فلسطین نو به نو دیده می‌شود.

فرمانده کل ارتش افزود: نشانه‌های وعده صادق «رژیم صهیونیستی ۲۰ سال آینده را نخواهد دید» در حال رخ نشان دادن است و این همه، نتایج اولیه رشد نیروهای مقاومت است. امیدواریم به برکت این ایام و خون شهیدان این روند تسریع شود و هرچه زودتر ملت مظلوم فلسطین حقوق غصب شده خود را بازپس گیرند و قدس شریف به دامان اسلام بازگردد.

موسوی خاطرنشان کرد: در طی دو سال اخیر، با حمایت و پشتیبانی ستاد ارتش و نیروی پدافند هوایی که واقعا شیره جان خود را به قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) کشور تزریق کردند، قرارگاه موفق شد همه مصوبات و دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد کل را اجرا کند و اینک از مرحله گذار عبور کرده و کاملاً استقرار یافته است.

وی در ادامه با قدردانی از همه کمک‌ها و مساعدت‌ها تاکید کرد: اگرچه رسماً بنده فرمانده قرارگاه بودم اما عملاً در میدان، امیر سرتیپ رحیم‌زاده بار سنگین اجرا به دوش داشتند؛ خوب است که اضافه کنم در این مدت دو سال بدون حتی یک دقیقه تعطیلی و توقف، قرارگاه پدافند با کمک نیروها، سنگین‌ترین ماموریت‌های سال‌های اخیر در رصد و حراست از آسمان ایران عزیز را با سربلندی و موفقیت پشت سر گذاشت.

فرمانده کل ارتش گفت: بنده به سهم خود، عنایت و اعتماد فرماندهی معظم کل قوا(مدظله العالی) را به برادر ارجمند امیر سرتیپ رحیم‌زاده که ۴۰ سال را در سنگر جهاد گذرانده و سابقه غبطه‌انگیز دارد ، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند استمرار موفقیت‌های ایشان را خواستارم.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha