ناظم‌الشریعه: برای موفقیت در جام‌جهانی باید کمیته ویژه تشکیل شود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: برای حضور موفق در جام جهانی باید کمیته ویژه‌ای تشکیل شود تا برنامه‌ریزی‌ها بهتر انجام شود.

به گزارش ایرنا، «سید محمد ناظم‌الشریعه» روز یکشنبه در گفت و گو با برنامه رادیویی تهران ورزشی در خصوص حواشی حضور در تورنمنت تایلند اظهار داشت: مشکل ما این است هماهنگی‌ها باید مکتوب شود و طبق آن برنامه ریزی کنیم. متاسفانه با وجود تلاش‌ها داود پرهیزگار رییس سابق کمیته فوتسال، به ما اعلام کردند که این رقابت‌ها لغو شده است. در ادامه گفتند با تاخیر برگزار می‌شود و حالا هم فهمیدیم که قبل از جام جهانی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: امسال سال بسیار شلوغی داریم و باید توجه بیشتری به تیم ملی فوتسال شود. طبق برنامه‌ریزی باید ۲۵ مرداد به ژاپن برویم و بازی دوستانه برگزار کنیم. سه هفته مانده به جام جهانی نیز قرار است یا به بلاروس برویم و یا آن‌ها به ایران بیایند. 

سرمربی تیم ملی فوتسال اضافه کرد: با حضور در تورنمنت تایلند برنامه‌هایمان بهم می‌ریزد. آن‌ها دو تورنمنت برگزار می‌کنند اما باید این موضوع را به صورت مکتوب به ما اعلام کنند تا ببینیم چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد. قصد داریم تا در تیر ماه تورنمنتی در شیراز برگزار کنیم. برای اینکه پشیمان نشویم باید برنامه‌ریزی دقیقی انجام دهیم. 

ناظم‌الشریعه تصریح کرد: اولین موضوعی که در جلسه با رییس فدراسیون فوتبال و میرشاد ماجدی عضو هیات رییسه فدراسیون به آن اشاره کردم، تشکیل ستادی ویژه برای حمایت از تیم ملی فوتسال در جام جهانی بود. باید چند نفر از اعضای کمیته بین‌المللی هم در این کمیته باشند تا هماهنگی خوبی به وجود آید. 

وی در خصوص برگزاری لیگ برتر گفت: فعلا بازیکنان باید بعد از اتمام لیگ استراحت کنند. بازیکنان تیم ملی باید از نظر روحی و روانی در شرایط خوبی باشند. این نکات ریزی است اما بسیار اهمیت دارد. کارلوس کی‌روش همیشه به جزییات اهمیت بسیار زیادی می‌داد. او می‌گفت که این جزییات تفاوت را ایجاد می کند. ما باید به این موضوع توجه کنیم تا قوی‌تر از قبل شویم. 

سرمربی تیم ملی فوتسال عنوان کرد: یکی از کار های خوب شهاب‌الدین عزیزی خادم این است که با افراد سیاسی که مقام بالایی دارند جلسه برگزار می‌کند. یکی از مشکلات تیم ملی در این چند سال همین مسایل سیاسی بود. در جلسه‌ای که با رییس فدراسیون فوتبال داشتم، نیم ساعت اول به بیان مشکلات و هجمه‌ها طی شد. مردم از ما توقع دارند و کار بسیار سخت است. فدراسیون باید از همه جا حمایت شود تا بتنواند کارش را به خوبی انجام دهد. 

ناظم‌الشریعه در پایان گفت: حضور در تورنمنت‌های ژاپن و تایلند تا کنون قطعی شده است. برنامه حضور ما در ژاپن از طریق آن‌ها و به صورت رسمی اعلام می شود. در شیراز نیز حضور یکی دو تیم تا کنون قطعی شده است. قصد داریم تیم‌هایی که به جام جهانی صعود کرده‌اند را به ایران بیاوریم.      

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha