۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۴۴
کد خبرنگار: 5196
کد خبر: 84323001
۰ نفر

برچسب‌ها

۶ قلیان سرای متخلف در تاکستان شناسایی و پلمب شدند

قزوین-ایرنا-کارشناس مسوول بهداشت محیط مرکز بهداشت تاکستان گفت: ۶ قلیان سرای زیرزمینی ناقض شیوه نامه‌های بهداشتی علیه کرونا در این شهرستان شناسایی و پلمب شدند.

به گزارش ایرنا، محمود کریمی روز یک شنبه با اعلام این خبر افزود: گشت مشترک برای شناسایی این قلیان سراها به منظور کنترل مصرف دخانیات و نظارت بر اجرای شیوه نامه های بهداشتی کرونا با همکاری اداره نظارت براماکن عمومی نیروی انتظامی شهرستان تاکستان، اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان  همزمان با آغاز کار صنوف کم‌خطر در شهرستان تاکستان انجام شد.  

این کارشناس با بیان اینکه در این بازدیدهای مشترک ۴۷ فقره ادوات قلیان جمع آوری و توقیف شد،تصریح کرد:پرونده صاحبان این قلیان سراها به مراجع قضایی ارسال شد.

 وی ادامه داد: قلیان‌سراهایی که در سطح شهر به اخطارهای بهداشتی توجه نمی‌کنند و همچنان به باز بودن واحدهای صنفی خود اصرار داشته باشند، با همکاری شبکه بهداشت و درمان، اماکن عمومی و اتاق اصناف شهرستان شناسایی و پلمب خواهند شد و برابر مقررات با آن ها برخورد خواهد شد.

کریمی تصریح کرد: با تسریع در شناسایی قلیان سراهای زیرزمینی شهرستان تاکستان می توان در جهت ایمن سازی جامعه در برابر مصرف دخانیات که تهدیدی علیه توسعه و سلامت است گام های مفیدی برداشت.

وی افزود: در این راستا بازدید مستمر و مشترک با اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی و اداره صنعت و معدن و تجارت از اماکن یاد شده در دستور کار بازرسان بهداشت محیط قرار دارد.   

شهرستان تاکستان به مرکزیت تاکستان در غرب استان قزوین قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha