پنج ورزشکار پیوند اعضا زنجان برای مسابقات جهانی آمریکا آماده می‌شوند

زنجان - ایرنا - دبیر هیات ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضا استان زنجان، گفت: پنج نفر از ورزشکاران پیوند عضو این استان برای شرکت در مسابقات جهانی پیوند اعضا ۲۰۲۱ آمریکا، آماده می‌شوند.

رقیه کامران، روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این رقابتها به علت شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت ها، به صورت آنلاین بوده و زمان برگزاری آن نیز از ۷ تا ۱۵ خرداد ماه امسال خواهد بود.

وی، اظهار داشت: نعمت بابایی پور و بهروز به‌آوری از شهرستان ابهر در رشته دوچرخه سواری، عباس محمودی از شهرستان ایجرود در رشته دو و میدانی و دلبر حضرتی و زهرا ملکی نیز از شهرستان زنجان در رشته پیاده روی سرعت، در رقابت های جهانی پیوند اعضا آمریکا شرکت می کنند.

کامران با بیان اینکه این پنج ورزشکار ملی پوش زنجانی که پیوند کلیه هستند خود را برای شرکت در این مسابقات آماده می کنند، افزود: مسابقات به صورت انفرادی و به مسافت پنج کیلومتر برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: ورزشکاران شرکت کننده در این رقابت ها که پارسال (۹۹) انتخاب و معرفی شده اند، ویدئوهای خود را به فدراسیون ارسال خواهند کرد که هنوز بخشنامه به دست ما نرسیده است.

دبیر هیات ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا استان زنجان، گفت: فدراسیون ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضا ایران نیز ویدئوهای ارسالی ورزشکاران را به منظور داوری به آمریکا خواهند فرستاد.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha