۱۰۳ کیلوگرم تریاک در کاشان کشف شد

کاشان - ایرنا - فرمانده انتظامی کاشان از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر و کشف ۱۰۳ کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین بساطی شنبه شب در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: به دنبال دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر فعالیت‌های مشکوک یکی از سوداگران مرگ، بررسی موضوع در اختیار تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام یک سری اقدام‌های فنی و پلیسی متوجه شدند متهم قصد دارد مقادیری مواد مخدر را از شرق کشور تهیه و سپس به مرکز کشور منتقل کند و در اختیار خرده فروشان قرار دهد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر محورهای مواصلاتی و منتهی به کاشان را تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار دادند و در ادامه خودرو تیبای متهم در یکی از محورهای ورودی این شهر مشاهده و به سرعت تیم عملیات پلیس دستور توقف خودرو را صادر کردند.

سرهنگ بساطی با بیان اینکه متهم در بازجویی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد، ادامه داد: در این خصوص پرونده ای تشکیل و متهم به همراه مواد مخدر کشف شده به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی کاشان ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ گفته بود: این نیرو در حوزه کشفیات انواع مواد مخدر افزایش ۱۶ درصدی و در حوزه دستگیری قاچاقچیان و مصرف‌کنندگان افزایش ۳۰ درصدی را از ابتدای سال جاری تاکنون داشته‌ است.

کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان قرار دارد و بیست و هشتمین شهر پرجمعیت ایران و دومین شهر پرجمعیت اصفهان بعد از مرکز این استان محسوب می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha