نویدکیا: سپاهان مقابل پرسپولیس باید تمرکز بالا داشته باشد

اصفهان_ایرنا_سرمربی تیم سپاهان اصفهان گفت: در بازی مقابل پرسپولیس، تمرکز بالای بازیکنان ما مهم است و باید در این زمینه هوشمندانه عمل کنیم.

به گزارش ایرنا، محرم نویدکیا شامگاه شنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل  پرسپولیس تهران افزود: دیدار سپاهان و پرسپولیس همیشه جذاب بوده است و حساسیت این دیدار را انکار نمی کنم.

وی گفت: برخی از مربیان نسبت به چنین دیدارهایی واکنش معمولی دارند ولی به نظر من این بازی مهم و حساس است.

وی با بیان اینکه این بازی تعیین کننده قهرمانی برای ۲ تیم ندارد، گفت: همیشه دیدار تیم هایی را که گل محمدی هدایت آنها را برعهده دارد، می ببنم و به سبک بازی تیم های تحت امر وی علاقه دارم.

 وی افزود: پرسپولیس تیم خوبی است و همه تیم ها می خواهند از این تیم امتیاز بگیرند.

نویدکیا تصریح کرد: اگر خواهان کسب پیروزی در مقابل پرسپولیس هستیم باید با تمرکز بالا وارد میدان شویم و سه امتیاز دیدار را کسب کنیم.

سرمربی سپاهان با بیان اینکه اگر تمرکز خوبی نداشته باشیم، نتیجه هم نمی‌گیریم، ابراز امیدواری کرد که فردا هر ۲ تیم بازی خوبی ارایه دهند تا هواداران از آن لذت ببرند.

وی افزود: در دیدار فردا نژاد مهدی محروم است و خلعتبری هم بدلیل مشکلاتش به بازی نخواهد رسید و وضعیت شایان مصلح نیز بدلیل مشخص نبودن نتیجه تست کرونایش معلوم نیست.

نویدکیا با بیان اینکه تعویق زمان بازی مهم نیست، تصریح کرد: با این حال، برنامه داشتن برای من مهم است تا بتوانم بازیکنانم را برای دیدار آماده کنم.

وی در عین حال خاطرنشان کرد: از سازمان لیگ دلخوری دارم زیرا باید زودتر زمان برگزاری دیدار را به ما اطلاع می دادند تا برنامه ریزی بهتری می کردیم.

سرمربی سپاهان تصریح کرد: البته این واقعیت را هم باید بپذیریم که به لحاظ دیپلماسی زور ما به تیم های پرسپولیس و استقلال تهران نمی‌رسد و ترجیح می‌دهیم تا سکوت و روی بازی تمرکز کنیم.

وی اظهار داشت: از هواداران سپاهان  بدلیل حمایتشان و انرژی دادن به تیم تشکر می کنم و امیدوارم برای دیدار فردا هوشمندانه عمل کنند و فکر رفتن به کنار هتل حریف را نکنند تا حاشیه ای برای تیم سپاهان درست نشود.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم های فوتبال سپاهان و پرسپولیس از دیدارهای معوقه هفته بیست و یکم لیگ برتر، شامگاه یکشنبه از ساعت ۲۰ :۲۵ دقیقه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha