سومین شکست پی‌درپی فجر سپاسی شیراز برابر بادران تهران رقم خورد
عکس آرشیوی

 شیراز-ایرنا- تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با شکست مقابل تیم بادران تهران سومین باخت پی در پی این تیم را رقم زد.

به گزارش ایرنا ، در این بازی که از هفته بیست وسوم لیگ ازادگان شامگاه شنبه در ورزشگاه پارس شیراز بر گزار شد ، تیم میزبان که فرصت های گلزنی زیادی را از دست داد در نهایت  با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد و به رده ششم جدول سقوط کرد تا خیبر جای این تیم را بگیرد.

دیدار تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و بادران تهران در حالی آغاز شد که این دو تیم به واسطه شکست تیم مس کرمان بهترین فرصت بود تا فاصله خود را با صدر جدول  که در اختیار کرمانی هاست کم کند.

دیدار این ۲ تیم که تا پیش از این دیدار با قرار گرفتن در رده چهارم و پنجم جدول قرار داشتند  از حساسیت زیادی به ویژه برای شاگردان علی اصغر کلانتری سر مربی تیم فجر بود برخودار بود تا با برتری برابر همسایه خود در جدول، فاصله خود را با صدر کمتر کنند و امیدوار به بازی های اینده باشند. 

در حالی  که هر دو تیم در حال محک زدن یکدیگر بودند، فجری ها در دقایق نهم و دهم بازی صاحب فرصت های برای گلزنی شدند که از دست دادند تا فرصت  گلزنی تیم میهمان مهیا شود.

دقیقه ۱۲  بر خلاف جریان بازی دروازه تیم فجر بر روی تعلل و اشتباه مدافعان در آفساید گیری ، باز شد ، در این لحظه پیمان نامور مهاجم تیم بادران از فرصتی که به دست آورده بود نهایت بهره را برد و دروازه تیم میزبان را باز کرد .  

فجریها پس از دریافت گل حملات زیادی را روی دروازه حریف انجام دادند و در دقیقه ۲۷ هم سعید زارع یک بخت مسلم گل را با ضربه سر از دست داد.

فجرسپاسی گل نزن  

دقیقه ۳۳ همه چیز برای زدن گل تساوی فجر رقم خورد اما رضا اقابابایی قدر پاس خوب امیر حسین صدقی را ندانست و توپ را از چند قدمی دروازه به هوا فرستاد تا علی اصغر کلانتری بیشتر روی کار های گلزنی تمرکز کند. 

دقیقه ۴۰ بازی هم ضربه سر خطر ناک مهاجم فجر با اختلاف اندک به بیرون رفت تا این نیمه با برتری تیم میهمان پایان یابد ، اگرچه فجریها می توانستند با وجود فرصت های گلزنی بازنده به رختکن نروند.

در نیمه دوم نیز تیم فجر بازهم دست به حمله زد و تیم میهمان هم که به خواسته اش رسیده بود چشم به ضد حمله و آن هم بر روی پاس بلند  داشت که یکبار خطرناک شدند و یکبار هم گلزنی کردند.

دقیقه ۵۵ این بار دانیال کردستانی هافبک تیم فجر یک فرصت خوب را از دست داد تا میزبان همچنان درحسرت گل مساوی باشد.

میزبان به گل رسید

سر انجام تیم میزبان که برای زدن گل مساوی بی تابی می کرد ، در دقیقه ۶۳ به گل رسیدند ، در این لحظه بر روی ضربه کرنر ، پوریا پور علی مدافع پیش تاخته فجر با ضربه سر محکم تور دروازه تیم بادران را به لرزه در آورد تا فجری ها مزد تلاش خود را بگیرند.

ضد حمله گل دوم میهمان

پس از اینکه فرزان دانا مهاجم تیم فجر در دقیقه ۷۰ فرصت گل برتری تیمش را از دست داد ، پنج دقیقه بعد امیر زلیکانی بازیکن سابق تیم فجر بر روی یک ضد حمله دروازه تیم فجر را باز کرد اما این بازیکن شادی گلش را به احترام تیم سابقش انجام نداد و میزبان دوباره عقب افتاد.

دقیقه ۷۹  باز هم فجریها فرصت سوزی کردند و در ادامه هر چه زدند به در بسته خورد و حتی در دقایق وقت های تلف شده هم می توانستند به گل مساوی برسند اما ضربه سر قنبری مدافع فجر با اختلاف اندک بیرون رفت و سرانجام این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود بادران تهران پایان یافت.

دروازه تیم قشقایی شیراز گلباران شد

همچینن تیم قشقایی در این هفته میهمان تیم متحول شده خیبر خرم آباد بود که در نهایت این بازی با نتیجه پنج بر صفر به سود خیبر پایان یافت تا شاگردان داریوش هرمزی سر مربی تیم قشقایی سنگین ترین شکست را در این فصل متحمل شوند با پایان یافتن هفته بیست و سوم تیم مس کرمان با ۴۲ امتیاز همچنان در صدر جدول قرار گرفت، استقلال خوزستان و بادران تهران  با ۳۸ امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

تیم فجر با ۳۴ امتیاز در جای ششم ایستاد و تیم قشقایی هم با ۲۴ امتیاز در مکان پانزدهم قرار گرفت.

در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم  شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول ودوم جواز صعود به لیگ برتر دوره بیست و یکم را کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

    

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha