ثبت نام بخش اینوجوان اینوتکس ۲۰۲۱ آغاز شد

تهران- ایرنا- ثبت نام بخش اینوجوان نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ از امروز آغاز شده و تا ۲۲ اردیبهشت نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال را پذیرش می کند.

امسال بخش اینوجوان نمایشگاه اینوتکس با محوریت رویداد «ایدآموز» شکل می‌گیرد،  که با محوریت کارآفرینی در محیط کسب و کار و بر مبنای استانداردهای بین المللی و الزامات و اقتضائات بومی ایران طراحی شده است تا دانش‌آموزان تجربه و نگرش وسیع‌تر و عمیق‌تری درباره‌ی کارآفرینی و اکوسیستم کسب و کار داشته باشند.

در این رویداد که با ظرفیت حداقل ۲۰ و حداکثر ۱۵۰ نفر برگزار می‌شود، نوجوانان شرکت کننده به صورت غیر مستقیم و با بازی کاری (گیم‌فیکیشن)، مفاهیم مدیریت و رهبری، کار گروهی، نوآوری و کارآفرینی را یاد می‌گیرند و استعدادهای خود را در این زمینه‌ محک می‌زنند.

همچنین نوجوانان یاد می‌گیرند که چگونه می‌توانند مشکلات یک استان را تشخیص دهند، آن‌ها را مدیریت کنند، برای آن راه‌حل بیابد و در رقابت با سایر گروه‌ها، صنایع، منابع و ثروت، استان مسئولیت داده شده را به صورت گروهی ارتقا ببخشد.

یک نیاز اساسی برای اکوسیستم کسب و کار فناوری ایران، نیروی نوجوان و جوان تازه‌نفس است،  نیرویی که با دانش و شناخت از فضای کسب و کار فناوری، وارد صحنه شود و نقش‌های کلیدی را بردارد،  اما این نیرو احتیاج به کسب مهارت و دانش اولیه دارد.  

به گزارش روز شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از جمله اهداف این رویداد جذاب، تشویق دانش آموزان، نوجوانان و جوانان به کسب مهارت و انجام فعالیت‌های کارآفرینانه است، علاقه‌مندان ۱۲ تا ۱۸ ساله برای ثبت نام در این رویداد می‌توانند تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه در سایت اینوتکس ثبت‌نام و در رویداد inotex.com/inojavan شرکت کنند.
دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری، ۲۸ الی ۳۱ اردیبهشت ماه به صورت ترکیبی از بخش‌های حضوری و آنلاین در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود،  در راستای حفظ سلامت مخاطبان، این رویداد در فضایی باز و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می شود.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha