۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۷:۲۳
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 84322393
۰ نفر

برچسب‌ها

٢١٨ کیلوگرم مواد مخدر در مسیر مشهد و زاهدان کشف شد

مشهد- ایرنا- رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی از کشف ۲۱۸ کیلوگرم ماده مخدر تریاک در مشهد و زاهدان در عملیات ضربتی توسط تیم‌های مرکز عملیات ویژه استان خبر داد.

سرهنگ مهدی سلمانیان روز شنبه در تشریح این عملیات به خبرنگاران گفت: ماموران مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در اقدامی اطلاعاتی به سرنخ هایی از حلقه اتصال قاچاق ۲ محموله مواد افیونی از استان های شرقی کشور به مشهد دست یافتند.
وی افزود: ماموران انتظامی در مرحله اول این عملیات در محور باغچه- مشهد در ۲۵ کیلومتری مشهد،  خودرو سواری پژو حامل مواد افیونی را در اقدامی غافلگیرانه توقیف و با دستگیری ۳ قاچاقچی،  ۱۰۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند.
سرهنگ سلمانیان ادامه داد: ماموران مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی در مرحله نهایی این عملیات، دومین حلقه این قاچاق را در شهرستان زاهدان و با همکاری  پلیس سیستان و بلوچستان ردزنی و یک خودرو سواری پژو حامل مواد مخدر را توقیف کردند.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی افزود: ماموران انتظامی در بازرسی از این خودرو سواری ۱۱۸ کیلوگرم تریاک کشف کردند که جستجوهای پلیسی برای دستگیری متهم فراری پرونده ادامه دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha