بنیاد برکت در خلیل آباد خراسان رضوی ۲۰۰ فرصت شغلی ایجاد می‌کند

مشهد- ایرنا- مجری استانی طرح‌های اشتغال زایی اجتماع محور بنیاد برکت از ایجاد ۲۰۰ فرصت شغلی در دو بخش مرکزی و ششطراز خلیل آباد در جنوب غربی خراسان رضوی خبر داد.

مرتضی قاسمی روز شنبه در جلسه کارگروه اشتغال بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خلیل آباد گفت: امسال هشت میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی با سود چهار درصد پرداخت می شود که  با ورود بنیاد برکت رشد، شکوفایی ورونق کار و تلاش را در این شهرستان شاهد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه تمامی قوانین و برنامه‌ریزی‌ مسوولان اجرایی باید در راستای تولید کالا، خدمات و اشتغال باشد، افزود: تحقق شعار پشتیبانی، مانع‌زدایی در تولید و اشتغال، در سایه همکاری، هم‌افزایی و مشارکت مسوولان ذیربط می‌تواند اهداف طرحهای سحاب و آسمان را در توانمندسازی اقتصادی و پویایی اجتماع‌ محور در جوامع روستایی محقق کند. 

قاسمی ادامه داد: حضور و فعالیت بنیاد برکت با هدف ایجاد اشتغال برای متقاضیان جویای کار روستاهای هدف شهرستان خلیل آباد، با جذب اعتبارات قابل‌ توجه در حوزه کشاورزی، پرورش طیور، آبزی‌پروری، پرورش زنبور عسل، صنایع‌ دستی و خدمات انجام می‌شود.

وی گفت: با توجه به برنامه بنیاد برکت برای ایجاد فرصت‌های شغلی جدید در سال جاری انتظار می‌رود رسته‌های شغلی اولویت‌دار با توجه به مزیت و توان مناطق هدف بررسی شود که در رونق و شکوفایی اقتصادی پایدار در روستاها تاثیر گذار خواهد بود.

خلیل‌آباد در ۲۴۳ کیلومتری مشهد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha