۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۵۵
کد خبرنگار: 1370
کد خبر: 84321925
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ماینرهای دپو شده و چند خبر کوتاه از اصفهان

اصفهان-ایرنا- کشف ماینرهای قاچاق در یک انبار متروکه، مصدوم شدن پنج تن در حادثه رانندگی وکشف تریاک در نایین و توقیف ۱۲۷ میلیارد ریال کالای قاچاق در اصفهان خبرهای کوتاه امروز این استان است.

کشف ماینرهای قاچاق در یک انبار متروکه

 فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف ۱۲۸ دستگاه ماینر خارجی قاچاق به ارزش ۱۴ میلیارد ریال در بازرسی از یک انبار متروکه در حاشیه این شهرستان خبر داد.

 به گزارش سایت اطلاع رسانی پلیس ، سرهنگ حمیدرضا اکبری بیان داشت: ماموران کلانتری ۲۳ فرماندهی انتظامی شهرستان  اصفهان با هوشمندی و اشراف اطلاعاتی خود از فعالیت غیرمجاز فردی در زمینه استخراج ارزهای دیجیتال در یک انبار متروکه واقع در حاشیه این شهرستان مطلع و  موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از بررسی موضوع و کسب اطلاعات لازم با اخذ مجوز از مقام قضایی به محل اعزام و ضمن دستگیری متهم ۱۲۸ دستگاه ماینر خارجی قاچاق را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش ماینرهای مکشوفه را ۱۴ میلیارد ریال برآورد کردند، اظهار داشت: در این رابطه انبار پلمب و فرد دستگیر شده نیز به همراه پرونده به مراجع قضائی تحویل شد.

حادثه رانندگی در نایین به مصدوم شدن پنج تن منجر شد

برخورد یک دستگاه خودروی سواری تیبا باگاردریل درکیلومتر۱۸ جاده اردستان به نایین به مصدوم شدن پنج سرنشین آن منجر شد

رییس اورژانس نایین صبح شنبه به ایرنا گفت: حادثه یک دستگاه خودرو نیبا به اورژانس اعلام شد و در پی آن واحدهای امدادی از نیستانک و نایین به محل حادثه رفتند.
رضا عباسی افزود: ماموران اورژانس پس از حضور در محل حادثه متوجه شدند در این سانحه رانندگی پنج سرنشین خودرو مصدوم شده‌اند که پس از انجام اقدامات اولیه به وسیله ۲ دستگاه آمبولانس اورژانس به بیمارستان حشمتیه نایین منتقل شدند.

وی افزود: علت وقوع این حادثه دردست بررسی است.

فوریت های پزشکی شهرستان نایین دارای ۶ پایگاه، یک اتاق فرمان مشترک با شهرستان خور و ۴۲ نفر تکنسین و امدادگر است.

توقیف ۱۲۷ میلیارد ریال کالای قاچاق در اصفهان

 جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف انواع محموله های خارجی قاچاق به ارزش ۱۲۷ میلیارد ریال در طرح ۲ روزه ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس سرهنگ  محمدرضا هاشمی فر  افزود: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص رفع موانع تولید و حمایت از تولید کنندگان داخلی طرح مبارزه با قاچاق کالا با اولویت کالاهای گمرکی و ترانزیتی در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در این طرح که به مدت ۲ روز انجام شد حین کنترل و رصد هوشمندانه خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی استان به ۳ دستگاه کامیون و ۱۱ خودروی شوتی مشکوک و در بازرسی دقیق صورت گرفته از آنها انواع کالاهای خارجی قاچاق را کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان محموله های مکشوفه در این طرح را شامل روغن خوراکی، انواع ابزار آلات صنعتی، دستگاه های استخراج ارز دیجیتال، انواع لوازم یدکی خودرو، پوشاک،کیف و کفش، لوازم جانبی تلفن همراه، تجهیزات رایانه ای، لوازم آرایشی و بهداشتی، تجهیزات پزشکی، سیگار و لوازم خانگی عنوان کرد.

هاشمی فر با بیان اینکه ارزش این محموله ها برابر اعلام کارشناسان مربوطه بالغ بر ۱۲۷ میلیارد ریال است از دستگیری ۴۶ نفر در این رابطه خبر داد و گفت: متهمان دستگیر شده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

کشف بیش از ۲۲۹ کیلو تریاک در شهرستان نایین 

 فرمانده انتظامی شهرستان کویری نایین در شرق استان اصفهان  از کشف بیش از ۲۲۹ کیلو تریاک در عملیات ماموران این فرماندهی روزهای اخیر خبر داد.

سرگرد هادی کیان مهر اظهار داشت: در بازرسی اول ماموران مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی شهیدشرافت  نایین حین کنترل و رصد هوشمندانه خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی کامیون که از مرزهای جنوب شرقی به سمت مرکز کشور در حرکت بود مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از متوقف شدن خودرو آن را برای بررسی های بیشتر به پارکینگ ایستگاه منتقل کرده و در بازرسی دقیق صورت گرفته ۱۳۵ کیلو و ۳۳۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در قسمت بار خودرو جاسازی شده بودند را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نایین خاطر نشان کرد: در این رابطه خودرو توقیف و راننده آن نیز دستگیر و به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضایی شد

کیان مهر گفت در بازرسی دوم ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه  شهید شرافت، امروز حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس عبوری مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو  این مقدار تریاک از ۴ مسافر اتوبوس که زیر لباس جاساز شده بود کشف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در این پیوند ۴ سوداگر مرگ دستگیر که پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضایی تحویل شد.

وی گفت: یک سوادگر مرگ دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

در بازرسی سوم ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه  شهید شرافت، امروز حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون بنز باری نارنجی عبوری مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو  ۷۹کیلوو ۲۸۰ گرم نوع تریاک کشف شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha