پیکره افراد فاسد و متخلف باید در برابر قانون بلرزد

زاهدان-ایرنا- استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هیچ فرد و سازمان متخلفی نباید از چنگال قانون مصون باشد و پیکره افراد فاسد باید در برابر قانون به لرزه بیافتد.

به گزارش ایرنا احمدعلی موهبتی روز شنبه در نشست شورای نظارت سیستان وبلوچستان اظهار داشت: هیچ یک از دستگاه‌های استان نباید انتظار داشته باشند که در برابر ترک مسوولیت و عدم انجام صحیح امور محوله مورد سووال قانون قرار نگیرند، همه ما وظیفه شرعی و قانونی داریم در راستای اصلاح اشکالات و تخلفات غیرعمد تلاش کنیم.

وی با تاکید بر تعامل قانونی بین دستگاه‌های اجرایی و نظارتی افزود: همه ما در مقابل مردم و قانون مسوول هستیم و هرگونه تخلف عامدانه که به مردم و جامعه صدمه وارد و در مسیر حرکت توسعه‌ای استان اختلال ایجاد کند باید مورد پیگرد قانونی قرار گیرد.

استاندار سیستان وبلوچستان با بیان اینکه تصویب منطقه آزاد سیستان نقش مهمی در توسعه و تحول اقتصادی استان دارد تصریح کرد: تصویب منطقه آزاد سیستان با پیشنهاد و پیگیری استانداران سابق استان، نمایندگان مردم حوزه انتخابیه زابل در مجلس شورای اسلامی در دوره‌های نهم، دهم و دوره فعلی و حتی نمایندگان مردم منطقه بلوچستان در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی و کشوری به تصویب رسیده است.

رییس سازمان بازرسی سیستان وبلوچستان  نیز در این نشست اظهارداشت: این سازمان برای ارایه خدمت هرچه بهتر و تقویت عملکرد، در کنار دستگاه‌های اجرایی ایفای نقش می‌کند.

حسن امامی با بیان اینکه هدف سازمان بازرسی اصلاح ساختارهای غلط، رعایت برابری و پیشگیری از ترک فعل و مسوولیت است خاطرنشان کرد: رفتارهای سلیقه‌ای به هیچ وجه قابل قبول نیست و باید رضایت خداوند که در گرو رضایت مردم بوده در انجام وظایف مد نظر قرار گرفته شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha