کتاب «تغییر اقلیم؛ تهدید هزاره سوم» اثر نویسنده جوانرودی منتشر شد

کرمانشاه - ایرنا - کتاب «تغییر اقلیم؛ تهدید هزاره سوم» نوشته «سردار صدیقی»؛ نویسنده جوانرودی توسط شرکت کیمیا خرد پارس منتشر شد.

«سردار صدیقی» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این کتاب در ۱۱۲ صفحه و چهار فصل نگارش و به تبعات تغییرات اقلیمی پرداخته است و راه‌هایی ساده برای زیست سازگارانه با شرایط تغییرات اقلیمی پیشنهاد می‌کند.

وی اظهار داشت: کتاب تغییراقلیم،‌ تهدید هزاره سوم حاصل تجربه و دغدغمندی‌های مولف در طول چند سال فعالیت داوطلبانه در پاسداشت محیط‌ زیست است و تصاویری از فعالیت‌های داوطلبانه ساکنان منطقه اورامانات در پاسداشت محیط زیست را به نمایش کشیده است.

این کتاب که با مقدمه‌ای از پروفسور مهدی زارع عضو پژوهشگاه زلزله و فرهنگستان علوم آغاز می‌شود، به پیامدهایی که تغییر اقلیم و گرمایش جهانی زندگی موجودات زنده و حیات کره زمین را مورد تهدید قرار می‌دهد  اشاره می کند.

سردار صدیقی ؛ نویسنده کتاب

«سردار صدیقی»؛ مولف کتاب

از نظر نویسنده ، موضوع این کتاب بسیار با اهمیت است و می‌طلبد عموم شهروندان نسبت به مباحث تغییراقلیم و پیامدهای آن آگاهی پیدا کنند.

از این نویسنده کتابی دیگر با عنوان "تاثیر مسابقات ورزشی بر سلامت روانی دانش آموزان" نیز به چاپ رسیده است و چند اثر دیگر در دست چاپ دارد.

سردار صدیقی متولد ۱۳۶۵ در شهرستان جوانرود و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت است.

شهرستان جوانرود با بیش ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha