مقاومت دژ مستحکم دفاع از ملت فلسطین است

تهران - ایرنا- جنبش مقاومت مردمی فلسطین تاکید کرد که مقاومت دژ و سپری مستحکم برای دفاع از اهالی قدس و ملت فلسطین است و به هرگونه حماقت صهیونیستها پاسخ خواهد داد.

به گزارش ایرنا، جنبش مقاومت مردمی فلسطین در بیانیه خود به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس به روح پرفتوح امام خمینی (ره) که این روز را نامگذاری کردند و روحی تازه در کالبد امت اسلامی برای پایبندی به فلسطین و جهاد و مبارزه برای آزادسازی مسجد الاقصی از لوث اشغالگران صهیونیست دمیدند، سلام و درود فرستاد.

این بیانیه با اشاره به مناسبت روز جهانی قدس تاکید کرد که این روز نماد و چراغ راه همه جهانیان به منظور یادآوری مظلومیت مسئله فلسطین و حق ملت فلسطین در مقابله با ماشین جنگ صهیونیستی و پاسداری از مقدسات است.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در بیانیه خود از امت اسلامی برای برگزاری هرچه باشکوه تر روز جهانی قدس به منظور تاکید بر پایبندی کامل و همه جانبه از حق ملت فلسطین و مخالفت با ظلم و ستم صهیونیست ها علیه آنها ستایش و تاکید کرد: پیام اهالی قدس به طور خاص و ملت فلسطین به طور عام این است که مقاومت دلاورانه ما همان سپر قوی و مستحکمی است که به هرگونه حماقت دشمن علیه ملت فلسطین  پاسخ خواهد داد و همچنان در اوج آمادگی برای مقابله با تجاوزگری صهیونیست ها باقی خواهد ماند.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین روز جهانی قدس را روز وحدت مسلمانان و همیاری و بسیج تلاش ها برای مقابله با توطئه صهیونیستی - آمریکایی علیه امت اسلامی و ایستادگی یکپارچه در کنار ملت فلسطین و همه ملت های ستمدیده توصیف کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha