راهداری استان تهران: سفرهای آخر هفته نگران کننده است

تهران_ ایرنا_ معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به ایجاد ترافیک سنگین در پایان هفته اعلام کرد: سفرهای آخر هفته نگران کننده است که نیاز به مدیریت دارد.

عادل مصدقی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در ایام پایانی هفته شاهد افزایش تردد خودروها در مسیرهای شمال شرقی و شمال غربی تهران از جمله آزاد راه های پردیس، کرج، شمال و ساوه هستیم که ضروری است در این شرایط کرونایی مدیریتی در خصوص انجام سفرها داشته باشیم.

وی افزود: با توجه به تعطیلی روز سه شنبه هفته گذشته میزان ترافیک در این مناطق افزایش بیشتری داشت.

معاون راهداری استان تهران خاطرنشان کرد: شب گذشته در مسیرهای امامزاده داود(ع)، آزاد راه های شمال و کرج و همچنین فیروزکوه و لواسانات به سمت تهران شاهد ترافیک سنگینی بودیم.

به گفته وی، ترافیک ایجاد شده در ایام پایانی هفته بدلیل عزیمت شهروندان به مناطق تفرجگاهی صورت می گیرد که در این خصوص باید تصمیماتی از سوی ستاد مقابله با کرونا استان تهران اتخاذ شود.

مصدقی درباره آخرین وضعیت ترافیکی و جوی در مسیرهای استان تهران نیز گفت: در حال حاضر شاهد تردد روان خودروها در تمام مسیرهای استان هستیم.

وی با اعلام اینکه، طبق پیش بینی هواشناسی در ساعات عصرگاهی این هفته شاهد وزش تندباد و بارندگی به ویژه در مسیرهای کوهستانی استان خواهیم بود، به شهروندان توصیه کرد در ساعات عصرگاهی از اتراق در حاشیه رودخانه ها و ارتفاعات پرهیز کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha