ارامنه ارومیه پرشورتر از  قبل درانتخابات شرکت می‌کنند

ارومیه- ایرنا- پدر شهید ارمنی "ساکو مجنونیانس" گفت: ارامنه ارومیه پرشورتر از سال های گذشته در انتخابات ۲۸ خرداد امسال شرکت و زمینه یاس بیش از پیش دشمنان را فراهم می کنند.

"ادیک مجنونیانس" روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز رای گیری، با حضور پرشور در پای صندوق های رای، پوچ ‌بودن تحلیل های خیالی دشمنان داخلی و خارجی را ثابت خواهیم کرد.

وی با اشاره به تبلیغات منفی دشمنان ایران برای عدم مشارکت مردم در انتخابات اضافه کرد: اینها خود فروختگانی هستند که با پول دشمنان این کشور دست به تبلیغات منفی و دلسردکردن مردم از صندوق های رای می زنند.

وی بیان کرد: ما نباید فریب این تبلیغات منفی ‌را بخوریم بلکه بر این مهم باید توجه داشته باشیم که دشمنان از اول انقلاب خواسته اند در تمام امور مداخله کنند ولی هدایت ها و تیزبینی امام‌ راحل و مقام معظم رهبری، خیلی راحت برنامه ها و نقشه های آنها را خنثی کرده و اجازه دخالت در امور کشور را نداده است.

خیّر مدرسه ساز ارومیه ای با بیان‌ اینکه امنبتی که در سایه هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب در ایران وجود دارد در هیچ‌کجای دنیا وجود ندارد، اظهار کرد: بنابراین همه باید باهم همراه شده و ‌با توجه به اینکه ایران یک خانواده است، برای صیانت از کشور در پای صندوق های رای حاضر شده و بدانیم مشارکت حداکثری در انتخابات وحدت و یکپارچگی ما را مضاعف می کند.

مجنونیانس گفت: به عنوان شهروند تقاضا دارم نامزدهای انتخاباتی وعده هایی که می دهند در چهارچوپ قانون اساسی و توان و اختیار خودشان باشد تا در آینده موجب بدبینی مردم نشوند.

به گزارش ایرنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان در ۲۸ خرداد ماه سال جاری برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha