مقاومت؛ راه اصلی رهایی فلسطین از غاصبان صهیونیستی است

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به طور قطع آزادی قدس عزیز نزدیک است ، گفت: راه اصلی برای رهایی فلسطین عزیز از چنگال غاصبان، مقاومت است.

به گزارش ایرنا، فاطمه محمدبیگی روز جمعه با بیان این مطلب افزود: مردم مظلوم فلسطین بیش از ۷ دهه است که سرزمینشان توسط رژیم منحوس صهیونیستی اشغال شده است و در طول این مدت هر روز شاهد کشتار وحشیانه زنان ، مردان و کودکان مظلوم این سرزمین توسط این رژیم کودک کش هستیم.

وی یادآورشد: به طور قطع آزادی قدس عزیز نزدیک است و راه اصلی برای رهایی فلسطین عزیز از چنگال غاصبان، مقاومت است.
محمدبیگی افزود: ضربه های میدانی مهلک نیروی مقاومت اسلامی در روزهای اخیر و جلوه‌هایی از قدرت والای آن در منطقه، لرزه بر اندام صهیونیست‌ها و حامیانش انداخته است.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: روشن کردن نور امید در دل مستضعفان عالم بالاخص مردم مظلوم فلسطین، نشان داد که اگر دشمن ضربه ای بزند ده ها برابر ضربه ای محکمتر دریافت خواهد کرد و گامی در مسیر تسریع در نابودی خود برخواهد داشت.
وی افزود: در جمعه آخر ماه مبارک رمضان امسال نیز به فراخور شرایط کرونایی، در بستر فضای مجازی و عرصه های دیگر خشم انقلابی خود را علیه رژیم جنایتکار صهیونیستی و عمال استکبار جهانی را نشان دادیم و ضمن اهتمام در پاسداشت شهدای مسیر عرصه مقاومت به ویژه مرد میدان حاج قاسم سلیمانی، تجلی نهایی آرمان قدس و رهایی فلسطین عزیز از چنگال رژیم ددمنش صهیونیستی را از خداوند مسئلت کردیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha