روز قدس به فرصتی برای بیداری مسلمانان در قبال فلسطین تبدیل شده است

کرمانشاه - ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، روز قدس را متعلق به همه مسلمانان دنیا دانست و گفت: روز قدس که به ابتکار حضرت امام خمینی (ره) نامگذاری شده به فرصتی برای بیداری مسلمانان در قبال مساله فلسطین تبدیل شده است.

ماموستا مُلا «عبدالرحمان مرادی» جمعه شب در گفت گو با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت روز قدس، افزود: اعلام روز قدس و بیدار نمودن امت اسلامی در مقابل توطئه های دشمنان اسلام و به خصوص صهیونیزم جهانی و غاصب از طرف معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) بزرگترین فرصت برای ایجاد انگیزه و وحدت و بیداری مسلمین در قبال قبله اول مسلمین مسجد الاقصی و خاک و مردم مظلوم  فلسطین بود.

او گفت: همچنین اعلام روز قدس از طرفی هشداری بسیار جدی برای غاصبان نامبارک و جنایتکار صهیونیزم و ایادی آنان بود.

این روحانی اهل سنت در ادامه گفت: بحمدالله بعداز گذشت ۴۲سال از اعلام آخرین جمعه رمضان به عنوان روز قدس و بیدارشدن امت اسلامی و حمایت و پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین ما شاهد این هستیم که رژیم صهیونیستی در سراشیبی بسیار بدی قرار گرفته و به تعبیر مقام معظم رهبری در ربع قرن آینده ما شاهد کشوری بنام اسرائیل نخواهیم بود و ان شاالله آن روز نزدیک است و مسلمین نماز را در قدس خواهند خواند. 

ماموستا مرادی افزود: جامعه اهل سنت کرمانشاه همراه با سراسر کشور و جهان اسلام و با حامیان حقیقی مردم فلسطین هم صدا شده و انزجار خود را از رژیم غاصب و سفاک و کودک کش اسراییل اعلام می داریم.

وی اظهار داشت: ما منتظر نابودی اسرائیل و بازگشت قدس شریف به دامان خاک اسلام هستیم.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به ابتکار حضرت امام خمینی (ره) به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha