۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۵۸
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 84321323
۰ نفر

برچسب‌ها

راهپیمایی روز جهانی قدس در سوریه برگزار شد

تهران – ایرنا – هزاران نفر از مردم سوریه در دمشق پایتخت این کشور روز جمعه به مناسبت روز جهانی قدس با شعار «آزادی قدس نزدیک است» راهپیمایی کردند.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، شرکت کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس، اقدامات رژیم صهیونیستی در یهودی سازی قدس و تغییر بافت جمعیتی این شهر را محکووم کردند.

بر اساس این گزارش، این راهپیمایی که از بازار «الحمیدیه» به سمت مسجد جامع «الاموی» انجام شد، رهبران احزاب، گروه ها و شخصیت‌های سوری و فلسطینی و علمای دین و نمایندگان برخی سفارتخانه‌ها حضور داشتند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با در دست داشتن پلاکاردهایی که بر روی آن ها نوشته شده بود تنها راه مقابله با رژیم اشغالگر مقاومت است و فلسطین مسأله ماست،  از آرمان ملت فلسطین حمایت کردند.

مسجدالاقصی نیز امروز جمعه شاهد حضور ده ها هزار نماز گزار فلسطینی بود، نمازگزاران همچنین با برگزاری راهپیمایی و تجمع‌هایی نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی اعتراض کردند و شعارهایی در حمایت از گردان‌های عزالدین القسام شاخه نظامی حماس و «محمد الضیف» فرمانده این گروه مبارز فلسطینی سر دادند.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha