مربی تیم گل گهر: امتیاز گرفتن از فولاد در اهواز کار آسانی نیست

اهواز - ایرنا - مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: تیم فولاد خوزستان سبک منحصر به فردی در بازی داشته و امتیاز گرفتن از این تیم آن هم در اهواز کار آسانی نیست.

به گزارش ایرنا، سعید الهویی عصر جمعه پیش از دیدار معوقه تیمش مقابل فولاد خوزستان در اهواز بیان کرد: فردا به دنبال ارایه یک بازی جوانمردانه، درگیرانه، تاکتیکی و با کیفیت خواهیم بود تا در شرایط کنونی حال خوشی را برای تماشاگران تلویزیونی ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه تیم فولاد عملکرد خیلی خوب و شاید فراتر از انتظار در لیگ قهرمانان آسیا داشت افزود: آنها از لحاظ فنی مستحق صعود از گروه خود بودند و فوتبال باکیفیتی را در برابر باشگاه‌های بزرگ آسیا ارایه دادند که جا دارد به بازیکنان، کادر فنی و مدیریت تیم فولاد خسته نباشید بگویم.

مربی گل گهر  با اشاره به اینکه فردا انتظار یک بازی درگیرانه در میانه زمین را داریم گفت: اصلی ترین تاکتیک و هدف ما مقابل فولاد، کنترل خط میانی و قطع ارتباط خط هافبک و بازیکنان تهاجمی آنها

است که انتظار داریم هافبک‌های ما در این زمینه خوب عمل کنند.

وی با اشاره به اینکه گل گهر تیم باکیفیتی بوده و سبک فوتبال منحصر به فرد خودش را دارد افزود: تاکنون بازی‌ های جذاب، زیبا و تاکتیکی ارایه دادیم و سعی می‌کنیم فردا مدل بازی خودمان را باز هم ارایه کنیم.

الهویی ادامه داد: در نیم فصل دوم با اضافه شدن بازیکنان جدید و برگشت مصدومان، دستمان روی نیمکت باز است و در هر پست چند بازیکن خوب داریم. امیدواریم فردا یک بازی خوب و جوانمردانه برگزار شود و تماشاگران تلویزیونی از دیدن آن لذت ببرند.

دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و گل گهر سیرجان ساعت ۲۱ روز شنبه ۱۸ اردیبهشت در ورزشگاه شهدای فولاد در اهواز برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha