شریعتمداری:روز قدس،نماد مبارزه علیه زورگویی،تجاوز و زیاده خواهی است

تهران - ایرنا- وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی روز قدس را نماد مبارزه علیه اشغالگری، زورگویی،تجاوز،زیاده خواهی در میان مسلمانان و تمامی آزادی خواهان جهان عنوان کرد و نقش این روز را بی بدیل و انکارناپذیر در شکست نقشه‌های شوم و ضدبشری استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم فلسطین دانست .

به گزارش ایرنا از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «محمد شریعتمداری» در این پیام نوشت: "روز قدس" ، سال هاست که به نماد مبارزه علیه اشغالگری، زورگویی،تجاوز،زیاده خواهی در میان مسلمانان و تمامی آزادی خواهان جهان تبدیل شده و قطعا" این روز نقشی بی بدیل و انکار ناپذیر در  شکست  نقشه های شوم و ضد بشری استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی علیه مردم فلسطین دارد.

شریعتمداری با تاکید بر اینکه یقینا امروز که همچنان نقض حقوق آشکار فلسطینیان، از تداوم محاصره غزه، اسارت، تخریب منازل، سرکوب آزادی ها تا نژادپرستی،الحاق اراضی فلسطین و شهرک سازی رژیم جنایتکار صهیونیستی ادامه دارد، نوشت: با بزرگداشت و یادآوری  "روز قدس" از سوی مسلمانان و مردم آزادی خواه جهان، دفع سیاست های شیطانی رژیم صهیونیستی و تقویت روحیه مردم عزیز فلسطین ادامه خواهدیافت .  

وی ادامه داد: از همین رو، معتقدیم برقراری آرامش و صلح پایدار در فلسطین تنها از مسیر پایان اشغالگری،طرح همه پرسی از همه ادیان و اقوام فلسطینی، بازگشت آوارگان و تشکیل دولت یکپارچه فلسطینی به پایتختی قدس شریف و با مقاومت و وحدت میان گروه های فلسطینی  میسر خواهد شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه تاکید کرد: امید می رود جامعه جهانی ، آزادی خواهان سراسر جهان و به ویژه دولت های مسلمان با حمایت کامل از حقوق مردم مظلوم فلسطین، پایان اشغالگری، توقف جنایات وحشیانه صهیونیست ها در بیت المقدس، اقدامات تجاوزکارانه و تنش آفرین آن ها در منطقه را کانون مطالبه خود قرار دهند. 

شریعتمداری ادامه داد: ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان قدس، شیخ احمد یاسین، فتحی شقاقی و سیّد عبّاس موسوی،  سردار بزرگ اسلام و چهره‌ی فراموش نشدنی مقاومت، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و مجاهد بزرگ عراقی، شهید ابومهدی المهندس و دیگر شهدای قدس ، از خداوند متعال توفیق فلسطینیان عزیز و مقاومت را در  ادامه مسیر جهادی مسئلت می نمایم.

 وی افزود: اینجانب،همسو با جامعه کار و تولید، تعاون گران، فعالان عرصه  اقتصادی و اجتماعی و  جامعه ایران اسلامی، عزم ملی و همبستگی خود را  در دفاع از آرمان قدس شریف، ندای حق طلبی ملت مظلوم فلسطین و مقابله  با اشغالگران غاصب اعلام می کنم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha