امام جمعه شهرکرد: آزادسازی قدس به نابودی استکبار می‌انجامد

شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با گرامی‌داشت روز جهانی قدس گفت: آزاد سازی قدس، امروز در حقیقت به‌معنای نابودی استکبار است.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام در پیام جمعه این هفته که به‌دلیل شیوع ویروس کرونا جایگزین خطبه‌های نماز جمعه شهرکرد شده است، تاکید کرد: در صورت موفقیت مسلمانان برای آزادسازی قدس و بیرون راندن صهیونیست‌ها از سرزمین اشتغالی فلسطین، باعث آسیب به پایه‌های استکبار و نابودی مستکبران خواهد شد.

وی افزود: نباید به مساله قدس ساده نگاه کرد زیرا مبارزه با صهیونیست‌ها، جهاد علیه ظلم استکباری است.

نکونام ادامه این جهاد و مقاومت در این راه را ضروری اعلام و تصریح کرد: مقاومت به‌زودی پیروز می‌شود و به آرمان‌های بلند اسلامی می‌رسد.

وی با اشاره به مطرح بودن فلسطین به‌عنوان یک کشور اسلامی و مردم فلسطین به‌عنوان یک مجموعه مسلمان و لزوم تقویت فلسطینی‌ها یادآور شد: بحث فلسطین باید به یک مساله انسانی تبدیل شود و وجدان جهان بشری نسبت به این معنا مخدوش شده است.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد در ادامه با اشاره به نزدیک بودن برگزاری انتخابات سال‌جاری اظهار داشت: براساس تاکید امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، مردم حضور گسترده و پُرشور در صحنه انتخابات و پای صندوق‌های رای داشته باشند.

وی گفت: حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای، پایه‌های نظام را مستحکم‌تر می‌کند و پیوند اجتماعی و حضور یکایک مردم در عرصه‌های مختلف و مشارکت آنان در سرنوشت خود را بیشتر نشان می‌دهد.

نکونام تاکید کرد: موفقیت مسوولان نیازمند پشتوانه قوی مردمی است و این پشتوانه‌های مردمی در انتخابات نمایان و باعث اقتدار مسوولان نظام جمهوری اسلامی در سطح بین‌المللی می‌شود.

وی افزود: نگام مردم ایران به انتخابات، تکلیف‌محور است و به نظام اسلامی رای می‌دهند.

نکونام تصریح کرد: متاسفانه فضاهای مجازی ما مسموم و با کمال تاسف در اختیار دشمن است.

وی یادآور شد: برای جلوگیری از بهره‌برداری و سوءاستفاده دشمن از فضای مجازی، باید تولید محتوای کمی و کیفی ارتقاء یابد.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: مسوولان پیام‌رسانی‌های داخلی را تقویت کنند و مردم نیز به‌جای استفاده از پیام‌رسانی‌های خارجی و بیگانه به رونق پیام‌رسان‌های داخلی کمک کنند.

به گزارش ایرنا، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی امام خمینی (ره) با عنوان روز جهانی قدس نام‌گذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha