رژه موتوری روز قدس در آستارا برگزار شد

آستارا - ایرنا - روز جهانی قدس با رژه موتوری و آتش زدن پرچم‌های استکبار در خیابان‌های آستارا گرامی داشته شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا کاروان موتورسواران، روز جمعه از مقابل سپاه آستارا با حمل پرچم های ایران در خیابان های این شهر حرکت کرد و مردم و بازاریان با استقبال از آن در مسیر های مختلف، فریاد مرگ بر اسرائیل سردادند.

فرماندار آستارا در حاشیه رژه موتوری گفت: روز قدس مناسبتی به یاد ماندنی است که از سوی امام (ره) نامگذاری شده و جهان اسلام باید با درک پیام این روز، برای آزادی فلسطین هم پیمان شود.

عباس صابر افزود: آزادی قدس شریق و فلسطین، آرمان بزرگ و همیشگی امت اسلامی است و تا تحقق آن، باید این روز جهانی با استفاده از ظرفیت های موجود گرامی داشته شود.

وی اضافه کرد: محور حرکت امام علیه رژیم اشغالگر قدس، ملت‌ های مسلمان و آزادیخواه بود و موج عظیمی را علیه رژیم اشغالگر قدس پایه ‌ریزی کرد و این جریان همچنان با قدرت ادامه دارد.

صابر گفت: روز جهانی قدس از عوامل مهم و تاثیرگذار در بیداری جهان اسلام است و همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان باید به آن اهتمام داشته باشند.

پیشتر امام جمعه و فرماندار آستارا با توجه به محدودیت های کرونایی، بر اجرای برنامه های گرامیداشت روز جهانی قدس در فضای مجازی تاکید کرده بودند و امروز معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با راه اندازی هشتک روز قدس به انتشار کلیپ ها و سرودهای حماسی در شبکه های اجتماعی پرداختند.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha