حضور در راهپیمایی مجازی روز قدس، لبیک به شهدای مقاومت است

اصفهان- ایرنا- فرماندار شهرستان مبارکه گفت: حضور در راهپیمایی مجازی روز جهانی قدس امسال، لبیک به خون شهدای جبهه مقاومت و مدافع حرم است.

به گزارش ایرنا، اصغر هدایت روز جمعه در سخنرانی مجازی به مناسب "روز قدس" اظهار داشت: این لبیک خواسته قلبی شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس و عماد مغنیه از تک تک مسلمانان است.

وی خاطرنشان کرد: دیروز شهدا با جان خود راهی را آغاز کردند که امروز به مرزهای رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی رسیده و تا زوال و نابودی آن نیز چیزی باقی نمانده است.

فرماندار مبارکه، حوادث این روزهای سرزمین‌های اشغالی و بحرانی تر شدن اوضاع این رژیم را نتیجه ظلم و ستمی دانست که سال هاست صهیونیست‌ها بر سر فلسطینی‌های مظلوم و دیگر ملت‌های آزاده آورده‌اند.

به گفته هدایت، ملت بزرگ ایران این بار به شکل مجازی بازهم به صحنه آمده و برای آزادی بیت المقدس، فراگیرتر از همیشه شعارهایشان را در سراسر دهکده جهانی انتشار می‌دهند.

وی تاکید کرد: ۷۳ سال از نقشه اشغال و اشغالگری اسراییلی‌ها در سرزمین فلسطین می‌گذرد و امام خمینی با طرح راهپیمایی آخرین جمعه ماه رمضان، در واقع زمینه جهانی شدن شناخت و اعلام انزجار از اشغالگران کودک کش را فراهم کردند.

فرماندار مبارکه؛ طرح موسوم به "معامله قرن" را یکی از دسیسه‌های شکست خورده آمریکایی‌ها در منطقه عنوان کرد و گفت: آنچه باعث شکست این طرح صهیونیستی شد، جریان مقاومت در فلسطین و پایداری منطقه‌ای و بیرونی بود.

هدایت تصریح کرد: دولت‌های اسلامی در برابر ملت مسلمان فلسطین مسوولیت بسیار مهمی بر عهده دارند و نباید از این مسوولیت شانه خالی کنند اما شاهدیم که شماری از سران این ممالک دست در دست سران رژیم صهیونیستی گذاشته‌اند.

وی با اشاره به اهمیت وحدت جوامع اسلامی اظهار داشت: مراسم گرامیداشت روز قدس اقدامی در همین مسیر برای اتحاد هر چه بیشتر گروه‌های مختلف اسلامی است.

شهرستان مبارکه در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی اصفهان واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha