بانوان تکواندوکار ایران برای کسب سهمیه المپیک عازم اردن هستند

قزوین - ایرنا - مربی تیم ملی تکواندو بانوان گفت: تیم ملی بانوان برای کسب ۲ سهمیه ۲۶ اردیبهشت ماه جاری به رقابت‌های قاره آسیا در اردن اعزام می‌شود.

فاطمه صفرپور بعدازظهر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ناهید کیانی در وزن منهای ۵۷ و مهلا مومن زاده در منفی ۴۹ کیلوگرم به منظور آمادگی و حضور شایسته جهت کسب سهمیه المپیک از آذر ماه سال گذشته با حضور در اردوی آمادگی به تمرینات سخت و فشرده خود ادامه داده اند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه وضعیت اردو و آمادگی روحی و روانی تکواندوکاران ما تا الان بسیار خوب بوده و از آنجایی که تمامی ورزشکاران سعی دارند برای کسب سهمیه المپیک با آمادگی کامل در این رقابت‌ها حضور داشته باشند، ورزشکاران ما نیز برای اثبات شایستگی‌های خود، قصد حضوری قوی در رقابت‌های اردن را دارند.

بهترین مربی تکواندو جهان در سال ۲۰۱۶ با اشاره به اینکه هم اینک مسابقات کسب سهمیه المپیک توکیو در قاره اروپا جریان دارد، افزود: انگیزه بانوان ما با توجه به کسب سهمیه‌های لازم از سوی تکواندوکاران مرد کشورمان، دوچندان است و خوشبختانه به لحاظ تکنیکی هم به درجه‌ای رسیده‌اند که شایسته کسب عنوان و حضور در میدان المپیک را دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha