هنرمندان نقش موثری در راهپیمایی مجازی روز قدس دارند

اصفهان- ایرنا- معاون فرماندار سمیرم گفت: هنرمندان و فعالان رسانه‌ای نقش موثری در راهپیمایی مجازی روز جهانی قدس در شبکه‌های اجتماعی دارند.

علی‌رضا فخری زاده روز جمعه در گفت‌وگوی اینترنتی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این نقش امسال با توجه به برگزار نشدن راهپیمایی در سطح شهرها و روستاها، مهم‌تر و ضروری‌تر ازقبل است.

وی تصریح کرد: فراگیری آثار هنری به گونه‌ای است که گاهی با یک طرح، نقاشی یا عکس می‌توان پیام مهمی را به سایر نقاط جهان رساند.

فخری زاده با بیان اهمیت حضور در عرصه‌های مجازی و شبکه‌های موبایلی، افزود: همه افرادی که تلفن همراه دارند می‌توانند در راهپیمایی جهانی امروز حضور یابند و با جمله‌ای دل امام، شهدا و سرداران شهید جبهه مقاومت اسلامی را شاد کنند.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری سمیرم، ادامه داد: روز قدس بنا به تصریح و تاکید امام راحل  فقط روز فلسطین و بیت المقدس نیست، بلکه روزی برای همه مسلمانان در سراسر جهان است.

وی اظهار داشت: این روز نشان‌دهنده‌ این است که امت اسلامی زیر بار ظلم نمی‌رود، حتی اگر این ظلم و ستم، از پشتیبانی بزرگترین و قدرتمندترین رژیم‌های استکباری و مستبد عالم برخوردار باشد.

اداره‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان سمیرم نیز به مناسبت روز قدس مسابقه‌هایی برای عموم به‌ویژه هنرمندان، نویسندگان و سایر اقشار مردمی در پیام رسان‌های منطقه ترتیب داده‌اند.

شامگاه پنجشنبه نیز شماری از جوانان سمیرمی، با رعایت نکات بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی پرچم‌های رژیم صهیونیستی غاصب و شیطان بزرگ آمریکا را آتش زدند.

شهرستان سمیرم با افزون بر ۹۰ هزار جمعیت در ۱۶۰ کیلومتری جنوب اصفهان واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha