۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۱:۰۱
کد خبرنگار: 3145
کد خبر: 84320721
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

ایمان به سلاح مقاومت راهبرد آزادی قدس شریف است

ساوه - ایرنا - نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: نابودی دشمنان و آزادی قدس شریف در گرو تقویت روحیه مقابله با استکبار و ایمان به سلاح مقاومت است.

حجت‌الاسلام «محمد سبزی» به ایرنا گفت: امام خمینی(ره) با دوراندیشی، آینده‌نگری و نگاهی حکیمانه آخرین جمعه ماه رمضان را روز جهانی قدس نامگذاری کردند تا آزادی فلسطین به آرمانی بزرگی برای مسلمانان تبدیل شد.

وی با بیان اینکه، قدس برای مسلمانان جهان قداست خاصی دارد، گفت: امروز انقلابی در خصوص آزادی قدس در جهان پدید آمده است که هر روز تقویت و گسترش می‌یابد تا این مهم در آینده‌ای نزدیک عملی شود.

 نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی افزود: حمایت و توجه به مردم فلسطین سبب شد قدرت مقاومت هر روز بیشتر اما اسرائیل که روزی شعار «نیل تا فرات» سر می‌داد، ذلیل‌تر شود.  

سبزی عنوان کرد: امروز اسرائیل حتی در سرزمین‌های اشغالی خود امنیت ندارد و هر لحظه انفجارهای متعدد و ناامنی‌ را شاهد بوده و به ناچار در لاک دفاعی خود فرو رفته است.

به گفته او، بنا بر پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب، مرگ اسرائیل نزدیک است و به لطف الهی گروه‌های حماس و حزب الله چنان قدرتمند شدند که به راحتی می‌توانند هر نقطه از اسرائیل را هدف حمله قرار دهند.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نتیجه ایستادگی در مقابل ظلم اینگونه است که با ایمان به سلاح مقاومت و استکبارستیزی، دشمنان عقب نشینی می‌کنند.

سبزی عنوان کرد: امسال با توجه به شرایط کرونایی و ضرورت حفظ سلامت مردم، راهپیمایی روز قدس برگزار نمی‌شود که این مهم به معنای سکوت نیست بلکه جوانان متعهد و معتقد به مقاومت باید در فضای مجازی هنرمندانه اهمیت این روز را به تصویر بکشند.

وی ادامه داد: در دنیا باید پویش عظیمی راه‌اندازی شود تا نشان دهیم که قدس هیچگاه از اسلام جدا نمی‌شود و تمام همت مسلمان نابودی اسرائیل و آزادی فلسطین شریف است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha