حلالی: بازی پرسپولیس و سپاهان از لحاظ روحی روی قهرمانی تاثیر دارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازی سپاهان و پرسپولیس فقط از نظر روحی می‌تواند روی قهرمانی این فصل لیگ برتر تاثیر داشته باشد.

«اسماعیل حلالی» در گفت و گو با ایرنا، در خصوص شرایط این روزهای پرسپولیس اظهار داشت: من نمی دانم که بازیکنان در چند روز گذشته تمرین کاملی داشته اند یا نه. چیزی که مشخص است این است که پرسپولیس در آخرین بازی خود با الریان هم از نظر روحی و هم از نظر شکل تیمی بسیار عالی بود و کاملاً پیشرفت کرده بود.

وی ادامه داد: کلا وقتی فوتبالیست های ایرانی در شرایط حرفه ای قرار می گیرند و غذا و استراحت شان حرفه‌ای می شود کیفیتشان چند برابر بیشتر می شود. به خاطر همین هم پرسپولیس در هند و در آن شرایط سخت بازی و قرنطینه توانست به بهترین فرم خودش برسد. پرسپولیس روز به روز بهتر هم می‌شود و حسابی پیشرفت کرده است.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص دیدار حساس این تیم با سپاهان که روز یکشنبه برگزار می‌شود گفت: بالاخره لیگ ما هم به روزهای حساس رسیده. سپاهان یک تیم کاملاً پرمهره و حرفه‌ای است که با حضور نویدکیا و مرزبان بسیار خطرناک شده است. این یعنی پرسپولیس بازی سختی را با سپاهان که یک باشگاه قابل احترام است دارد.

حلالی افزود: مسئله دیگر این است که همیشه بازی های پرسپولیس و سپاهان جذاب بوده و الان هم با توجه به اینکه دو تیم شرایط خوبی دارند بازی آنها حساس تر هم خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به نظرش بازی پرسپولیس و سپاهان می‌تواند تکلیف قهرمانی این فصل را مشخص کند؟ تاکید کرد: به نظر من بازی پرسپولیس و سپاهان فقط از نظر روحی می تواند روی قهرمانی این فصل تاثیر بگذارد. دو تیم از لحاظ امتیازی بسیار به هم نزدیک هستند و نمی‌شود گفت که پیروز جدال یکشنبه قهرمان لیگ است.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص بازی حساس آینده این تیم با سپاهان و استقلال عنوان کرد: این دو بازی بسیار حساس و تاثیرگذار خواهد بود. برخلاف اینکه نتیجه بازی پرسپولیس و سپاهان نمی‌تواند صددرصد در قهرمانی تاثیر بگذارد اما نتیجه هر دو بازی پرسپولیس با سپاهان و استقلال روی سرنوشت لیگ تاثیر دارد. پرسپولیس هفته مهمی را پیش رو دارد و امیدوارم که بتواند با سربلندی از این هفته سخت عبور کند.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال پرسپولیس باید روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت در چارچوب هفته ۲۲ لیگ برتر فوتبال به مصاف سپاهان برود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha