جبهه مقاومت بهترین جریان برای اضمحلال رژیم صهیونیستی است

همدان- ایرنا- رییس مجمع نمایندگان استان همدان با اشاره به شکل‌گیری جبهه مقاومت در کشورهای اسلامی از سوی سردار «شهید حاج قاسم سلیمانی» گفت: این جریانِ خوش‌یمن، بهترین جریان برای اضمحلال رژیم صهیونیستی است و به‌زودی ارکان این رژیم غاصب را در هم خواهد ریخت.

حجت الاسلام «احد آزادیخواه» روز جمعه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا اظهار داشت: افرادی همچون شهدای مدافع حرم به‌ویژه سردار سلیمانی، جبهه‌ای را در منطقه ایجاد کردند که منجر به تشکیل جبهه مقاومت در کشورهای مختلف از جمله انصارالله یمن، حشدالشعبی عراق، حزب الله لبنان، جریان انقلابی ایران، حیدریون، علویون و زینبیون شد.

وی با بیان اینکه جبهه مقاومت به هم مرتبط است و بهترین مسیر برای اضمحلال رژیم صهیونیستی است، افزود: همانگونه که به تازگی موشک‌هایی خیلی راحت گنبد آهنین مورد ادعای صهیونیست‌ها را در هم کوبید، می‌تواند بهتر از این پیکره آنها را به لرزه درآورد و با ظلم و ظالم مبارزه کرد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اهمیت روز قدس به صدر اسلام و به آیات قرآن مبنی بر مبارزه با ظلم برمی‌گردد، بیان کرد: با توجه به ذکر واژه استکبار در آیات قرآن به‌ویژه در جزء ۲۳، بر این اساس پیغمبر اسلام(ص) همواره ضد استکبار و استبداد بود و اگر کسی به مردم ظلم می‌کرد، مورد نفرت پیامبر(ص) بود.

حجت الاسلام آزادیخواه به نام‌گذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به نام «روز قدس» از سوی امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب گفت: این نام‌گذاری به این دلیل بود که جهان اسلام علیه دشمن اصلی خود، رژیم اشغالگر قدس یکپارچه شود.

وی بهترین نتیجه و آورده روز قدس را به لرزه درآوردن ارکان رژیم صهیونیستی دانست و افزود: روز قدس می‌تواند در ایجاد وحدت بین جهان اسلام کمک مضاعف کند.

رییس مجمع نمایندگان استان همدان یادآور شد: وقتی همه کشورهای بلاد اسلامی در یک روز مشخص آن هم در ماه مبارک رمضان، علیه استکبار و استبداد و اقدامات خصمانه و ضدانسانی رژیم صهیونیستی اعتراض می‌کنند و به خیابان‌ها می‌ریزند، بی‌تردید این حرکت بهترین اقتدار برای جهان اسلام است و هیمنه این رژیم غاصب را در هم می‌ریزد.

حجت الاسلام آزادیخواه همچنین به نقش امروزه صهیونیست‌ها در مدیریت جبهه استکبار اشاره و خاطرنشان کرد: امروز آمریکا هیچ اقدامی را بدون هماهنگی رژیم صهیونیستی در منطقه انجام نمی‌دهد و سعودی‌ها نیز تمام کارهایشان را با همکاری و همراهی موساد انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: عملا رژیم صهیونیستی در کشورهای اروپایی و عربی یک نقش ویژه شومی را بازی می‌کند و از ظرفیت‌های کشورهای عبری و عربی در منطقه علیه خودشان استفاده می‌کند.

عضو هیات رییسه کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم در همین رابطه تاکید کرد: این ساده‌لوحی برخی از دولت‌های عربی منطقه است که خیلی راحت علیه کشور خود و یا کشور همنوع خودشان، به دلیل ایجاد رضایت بر پیکره رژیم صهیونیستی حرکت می‌کنند و در حقیقت وجود چنین دولت‌هایی برای جهان اسلام باعث تاسف است.

حجت الاسلام آزادیخواه در ادامه نادیده گرفتن حقوق اولیه فلسطینیان را ظلمی آشکار دانست و بیان کرد: در شرایط شیوع ویروس کرونا می‌بینیم که عملا رژیم صهیونیستی حقوق اولیه فلسطینیان را نادیده می‌گیرد، در حالی‌که همه دولت‌ها و کشورها برابر نظریه سازمان بهداشت جهانی باید از واکسن استفاده کنند و کسی حق ممانعت ندارد.

وی یادآور شد: امروز ممانعت‌های بسیار زیادی از حقوق فلسطینیان توسط صهیونیست‌ها وجود دارد که از گذشته هم وجود داشته و قابل انکار نیست.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، روز قدس نام‌گذاری شده است و هر سال مردم سراسر جهان این روز را گرامی می‌دارند و خشم و انزجار خود را علیه رژیم صهیونیستی اعلام می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha