۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۰:۳۳
کد خبرنگار: 898
کد خبر: 84320615
۳ نفر

برچسب‌ها

آغاز فعالیت مرکز تعویض پلاک البرز از ۱۸ اردیبهشت

کرج - ایرنا - رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از آغاز فعالیت مرکز تعویض پلاک قزلحصار کرج و فردیس از روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه جاری خبر داد. 

«فعالیت مرکز تعویض پلاک قزلحصار و فردیس باتوجه به وضعیت قرمز کرونایی استان البرز بر حسب ابلاغ ستاد ملی کرونا از ۱۷ فروردین ماه سال جاری متوقف شد.»

سرهنگ غلامعلی شرق روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت : متقاضیان می تواننداز طریق  اینترنت برای ایام غیر تعطیل اقدام به دریافت نوبت کنند .

وی اضافه کرد: همچنین  افراد متقاضی تعویض پلاک خودرو  می توانند با مراجعه به سامانه راهور۱۲۰ نسبت به دریافت برخط زمان شماره‌گذاری یا تعویض پلاک خودروی خود در همان روز یا برای  چند روز بعد اقدام کنند.

شرق  تاکید کرد: متقاضیان دریافت پلاک قبل از مراجعه حتما از کامل بودن مدارک درخواستی از سوی مرکز تعویض پلاک اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به نوبت گیری کنند.

وی در ادامه سخنان خود یاد آور شد که وکالتنامه های خرید و فروش وسایل نقلیه که تاریخ آن ها از روز سه شنبه هفدهم فروردین ماه تا پایان روز ۱۷ اردیبهشت ماه جاری برای مراکز تعویض پلاک  قابل تمدید و دارای اعتبار است.

رییس پلیس راهور البرز اضافه کرد:  چنانچه وکالتنامه وسیله نقلیه قبل از اعلام ستاد ملی کرونا مبنی  برتعطیلی مراکز تعویض پلاک یا بعد از پایان تعطیلی باشد تمدید نخواهد شد و مدت اعتبار آن تابع متن مندرج دروکالتنامه آن ها است .

وی اضافه کرد با توجه به این شرایط کرونا در استان خریداران چنانچه قصد تنظیم وکالتنامه دارند سعی کنند تاریخ اعتبار آن را حداقل یک ماه  تا سه ماه در ج نمایند تا با محدودیت زمانی مواجه نشوند.

وی تاکید کرد: متقاضیان در صورت مراجعه به مرکز تعویض پلاک قزلحصار، نکات بهداشتی را رعایت کرده و همکاری لازم را با کارکنان آن مجموعه داشته باشند.

رییس راهنمایی ورانندگی البرز یادآورشد : استفاده از ماسک در این مرکز الزامی است و از  ورود افراد بدون ماسک جلوگیری خواهد شد.

شرق همچنین از فعالیت آموزشگاه های رانندگی این استان از فردا خبر داد و گفت که با توجه به قرارگرفتن آموزشگاه ها در گروه شغلی ۲ ، فعالیت آنها از ۱۴ فروردین ماه سال جاری متوقف شده بود که مجدد بازگشایی شد. 
وی  خاطرنشان کرد: این آموزشگاه ها طبق سنوات گذشته  با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند فعالیت خود را آغاز کنند.
 اکنون ۶۲ آموزشگاه رانندگی دراستان البرز فعال است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha