ایمن سازی جاده طالقان-هشتگرد در دستور کار قرار گرفت

کرج - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز اعلام کرد که ایمن سازی جاده طالقان – هشتگرد در دستور کار قرار گرفت.

ابوالفضل فانی عصر پنجشنبه در نشست هماهنگی افتتاح پروژه جاده جدید هشتگرد – طالقان با بیان اینکه تاکید استاندار البرز بر ایمن سازی مسیر پروژه و اهمیت حفظ جان مردم است ، گفت: تمام نقاط حادثه خیز وخلاء های این مسیر احصا شده است .

وی ادامه داد: همچنین مصوبات لازم برای رفع مشکلات و نواقص این جاده به دستگاه های اجرایی استان ابلاغ و به صورت مستمر و روزانه اقدامات آنها رصد می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با اشاره به کوهستانی و مه گیر بودن مسیر طالقان -هشتگرد و لزوم اتخاذ تمهیدات لازم در جهت ایمنی این جاده خاطرنشان کرد:شرکت توزیع برق استان موظف به تامین برق و اداره کل راهداری مکلف به ایجاد روشنایی برای این مسیر شدند.

وی گفت:با توجه به لزوم استقرار دستگاههای خدمات رسان، اورژانس، هلال احمر و ... در طول مسیر ، به اداره کل راه و شهرسازی ماموریت داده شد نسبت به مکان یابی و اختصاص زمین برای سکوی بالگرد اورژانس اقدام نمایند.

این مسوول با اشاره به لزوم پوشش آنتن دهی تلفن همراه در طول مسیر،افزود:  برای دریافت خدمات و فوریت های پزشکی، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات مامور انجام این موضوع شد.

بااحداث پروژه هشتگرد - طالقان به طول ۴۱ کیلومتر کاهش مسافت را در این مسیر خواهیم داشت ضمن آنکه اثرات زیست محیطی قابل توجهی از جمله کاهش مصرف سوخت، کاهش آلودگی و کاهش زمان سفر را در پی خواهد داشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha