۱۵ میلیارد ریال به شهرداری‌های لردگان و خانمیرزا اختصاص یافت

شهرکرد- ایرنا- نماینده مردم شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا با تاکید بر توسعه زیرساختی در بخش مدیریت شهری گفت: ۱۵ میلیارد ریال از منابع اعتباری ملی به شهرداری‌های این ۲ شهرستان اختصاص یافت.

حسین بامیری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: این مبلغ به‌منظور توسعه ساختمان‌ها و ارتقای تجهیزات آتش‌نشانی‌های شهرهای لردگان،‌ سردشت، مُنج،‌ مالخلیفه و آلونی از توابع شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا اختصاص داده شده است.

وی افزود: این مبلغ پس از پیگیری‌های انجام شده در سطح ملی، به حساب پنج شهرداری شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا واریز شد.

بامیری تصریح کرد: توسعه زیرساخت‌های شهری، ارتقای وضعیت شهرداری‌ها و تجهیز زیرمجموعه‌های مدیریت شهری به ماشین‌آلات و تجهیرات نوین و بروز،‌ به‌طور جدی در برنامه‌های نمایندگان مردم چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

وی یادآور شد: در همین راستا توسعه پارک‌ها، بوستان‌ها و فضاهای سبز شهری، افزایش مراکز تفریحی و توریستی، آسفالت معابر، بهبود وضعیت ناوگان درون و برون‌شهری، زیباسازی شهرها،‌ ساماندهی مسیل‌ها و حاشیه شهرها، نوسازی بافت فرسوده و ارتقای کمی و کیفی وضعیت پیاده‌روها جزو موارد مختلف مورد نظر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به‌منظور جذب و تزریق اعتبارات ملی است.

به گزارش ایرنا،‌ لردگان در ۱۷۰ کیلومتری و آلونی مرکز شهرستان خانمیرزا در ۱۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha