نماینده مجلس: روز قدس سمبل مبارزه با ظلم و ستم است

شهرکرد- ایرنا- نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی با گرامی‌داشت روز قدس گفت: روز جهانی قدس، سمبل مبارزه با ظلم، ستم، غصب و غارت ظالمان است.

قدرت‌الله حمزه روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: روز جهانی قدس یکی از یادگاران گران‌بهاء و ارزشمند امام خمینی (ره) و روز مبارزه اسلام با کفر است.

وی افزود: روز جهانی قدس نماد ایستادگی و مقابله نیروهای انقلابی و مسلمان با صهیونست‌های غاصب به‌شمار می‌رود.

حمزه تصریح کرد:رژیم صهیونیستی قبله اول مسلمین را غصب کرده و دست به کشتار و قتل مسلمانان زده است و باید همه مسلمانان در برابر این رژیم غاصب یک صدا و امت واحده ایستادگی کنند.

وی با اشاره به مخالفت اسلام با ظلم و ستم یادآور شد: رژیم جعلی اسرائیل به‌دنبال فتح، ‌غارت و زورگویی از نیل تا فرات است اما مسلمانان به این رژیم اشغالگر چنین اجازه‌ای نمی‌دهند.

نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به‌همین منظور تا نابودی کامل اسرائیل و صهیونیست، مبارزه می‌کنیم.

وی با اشاره به اهمیت گرامی‌داشت و برگزاری برنامه‌های متنوع متناسب با روز جهانی قدس گفت: متاسفانه به‌علت شیوع ویروس کرونا در جامعه نمی‌توان این برنامه‌ها را در سال‌جاری به‌صورت حضوری برگزار کرد.

حمزه تاکید کرد: اما ضرورت دارد تا مردم، مسوولان و گروه‌های مختلف به هر طریق ممکن نسبت به اعلام خشم و انزجار خود از رژیم صهیونیستی و مبارزه با اسرائیل اقدام کنند.

به گزارش ایرنا، با توجه به شیوع ویروس کرونا در جامعه و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در چهارمحال و بختیاری برگزار نمی‌شود و برنامه‌های بصیرت‌افزایی ویژه این روز در فضای مجازی پیش‌بینی شده است.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی امام خمینی (ره) با عنوان روز جهانی قدس نام‌گذاری شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha