روز قدس نمود بسیج جهانی اسلام است

اصفهان- ایرنا- نماینده سابق ولی فقیه در نیروی قدس گفت: روز قدس یعنی روز بسیج جهانی اسلام و شکل گیری نیروی قدس و سپردن آن به دست فردی همچون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی شیرازی پنجشنبه شب در ویژه برنامه روز جهانی قدس در گلستان شهدای اصفهان افزود: هر پیغمبری برای هر امتی آمد تا طاغوت زدایی کند و حق حاکم شود و همه اولیای الهی از امیرالمومنین (ع) گرفته تا امام زمان(عج) و در عصر غیبت فقها استمرار بخش راه انبیا و اولیا الهی بوده اند.

وی اظهارداشت: امام خمینی(ره) با همین فرهنگ آمد تا پرچم ظلم شکسته شود و هدف انقلاب که تبیین اسلام در جهان و آشنایی نسل جوان با اسلام ناب بود، محقق شود.

نماینده سابق ولی فقیه در نیروی قدس تصریح کرد: تکلیف امام(ره) در عصر خود مبازره با ظلم و در راس آن آمریکا و طاغوت بود اما یک تکلیف دیگر هم امام داشت که خدا بر عهده او گذاشت و آن تکلیف مبارزه با ژریم غاصب صهیونیست بود.

وی ادامه داد: امام (ره) پرچم مبازره با شاه و طاغوت را بلند کرد و در ۱۳ آبان سال ۱۳۴۳ اعلام کرد که ما علیه آمریکا قیام می کنیم و در نهایت آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نام گذاری کردند.

شیرازی یادآور شد: امام پرچمی را علیه سردمداران کفر بر افراشت که مورد توجه جهانیان شد و حتی در روزهای آغازین انقلاب اسلامی سخنانش  برای خود رژیم صهیونیسی تازگی داشت.

وی ادامه داد: بر همین اساس رژیم صهیونیسی گروهی را تحت رهبری خود و در مراکز حکومتی انگلیس باز کرد که در سال ۱۹۴۸ میلادی آمدند و فلسطین را اشغال کردند و ۳۰۰ هزار فلسیطینی را آواره و انواع جنایت ها را کردند تا خود بر این سرزمین حاکم شوند.

نماینده سابق ولی فقیه در نیروی قدس بیان داشت: جنایات داعش در سوریه و لبنان حاصل شاگردان مکتب صهیونیستی است و ما از  ۷۰ سال قبل  تاکنون شاهد وحشیانه ترین جنایت علیه زنان و کودکان  فلسطینی هستیم.

وی افزود: دنیا باور نداشت مردی با لباس روحانیت و بدون یک ارتش قوی و با حمایت مردم  بتواند طاغوت را کنار بزند و آمریکا را بیرون کند و امروز مدیریت جهان اسلام تاسیس بشود.

 شیرازی اظهار داشت: حرف های امام(ره) آن زمان برای سران کشورها تازگی داشت اما نفهمیدند امام چه می گوید و چرا روز قدس را نام گذاری کرد.

این مسوول سابق نیروی قدس ادامه داد: سردار شهیدسلیمانی گوش به فرمان رهبری وارد میدان شد و سنگ را  تبدیل به موشک کرد و چه کسی بارو می کرد، روز قدس روز بسیج جهانی شکل گیرد.

شیرازی گفت: همین رژیم غاصب که دور فلسطین اشغالی را دیوار کشیدند از توانمندی موشکی ایران با خبرند می دانند موشک شهاب ۲ و سه می تواند خاک اسرائیل را در هم شکند و قدرت جمهوری اسلامی امروز به مراتب قوی تر از گذشته است.

نماینده سابق ولی فقیه در نیروی قدس بیان کرد: سپاه و ملت ایران پای آرمان ها و ارزش های خط امام و مبانی انقلاب ایستادند و جانشان را تقدیم اسلام و قرآن می کنند تا اهداف انبیا و اولیا برآورده شود.

نماینده سابق ولی فقیه در نیروی قدس گفت: ما مطمئن  هستیم در آینده جهان بدون اسرائیل را خواهیم دید، همان طور که اوایل انقلاب اگر می گفتند، صدام سقوط می کند، کسی باور نمی کرد و سپس محقق شد، اکنون نیز همین را می گویم و سقوط اسرائیل حتمی است.

وی اضافه کرد: امروز فررزندان شما ملت ایران وارد مدافع حرم  شده اند تا قدرت آمریکا و اسرائیل را در هم شکنند و ما نیز آبرویمان و جانمان را با قدرت برای اسلام گذاشته ایم.

نماینده سابق ولی فقیه در نیروی قدس تاکید کرد: ۴۲ سال است که ایران یک نظامی را شکل داده است که از پرتو آن بسیج جهانی اسلامی شکل گرفته است و این قدرت شما مردم ایران و اسلام است، همان چیزی که  امام با تکیه بر آن نظام جمهوری اسلامی را شکل داد.

وی بیان کرد: رهبر بزرگوار انقلاب با حمایت ملت ایران و به پشتوانه اسلام ایستادند و راهپیمایی روز قدس و ۲۲ بهمن و حضور پرشکوه در انتخابات ۱۴۰۰ همه نشانگر حضور پر رنگ این ملت است بنابراین ما در میدان ایستاده ایم و جان می دهیم تا به انقلابمان آسیبی نرسد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha