۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۱۸
کد خبرنگار: 1024
کد خبر: 84320475
۰ نفر

برچسب‌ها

نتیجه تست کرونای کارگران هندی شاغل در صنایع ساوه منفی است

ساوه - ایرنا- سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: نتیجه آزمایش های پی سی آر به عمل آمده از کارگران هندوستانی شاغل در صنایع این شهرستان منفی است.

دکتر «محمود کریمی» شامگاه پنجشنبه به ایرنا، گفت: در مجموع ۲ کارخانه فعال در شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه از کارگران تبعه هندوستان استفاده می کنند که با دقت و وسواس آنها را مورد آزمایش کرونا قرار دادیم.
وی افزود: این مسأله با توجه به شیوع نوع ویروس هندی برای مراجع بهداشتی و افکار عمومی مهم بود و به همین دلیل از همه شاغلان این کارخانه ها تست کرونا به عمل آمد که خوشبختانه نتایج همه موارد منفی اعلام شد.
سخنگوی دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: در یکی از کارخانه های شهر صنعتی کاوه ۳۵ و در واحد دیگر هم ۲۹ کارگر تبعه هندی مشغول به فعالیت هستند و بررسی ها نشان می دهد که آنها از عید نوروز و زمانی که وضعیت کشور هندوستان از نظر شیوع ویروس کرونا بحرانی شد، به مملکت خود سفر و ترددی نداشته اند.
دکتر کریمی از مردم درخواست کرد با وجود نارنجی شدن شرایط کرونایی این شهرستان، همچنان در رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک حتی باشند زیرا خطر هنوز دفع نشده است.

از آغاز شیوع کرونا تاکنون بیش از ۱۸ هزار و ۷۰۰ نفر در ساوه و زرندیه به این ویروس مبتلا شده اند و شمار کل جانباختگان هم ۳۹۴ نفر است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha