۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۱:۱۴
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84320465
۰ نفر

برچسب‌ها

معلمان نمونه جهادگر در البرز تجلیل شدند

کرج- ایرنا- به مناسبت هفته بزرگداشت معلم، ۳ معلم جهادگر نمونه دراین استان تجلیل شدند.

 فاطمه نورمحمد تبریزی، مرضیه بیگم حقی و عطیه آریان‌پور از معلمان آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج به عنوان معلمان جهادگر نمونه در استان البرز منتخب شناخته شدند.

 معلمان نمونه درعرصه تعلیم و تربیت ،اخلاقی و فعال در تولید ماسک و اقلام پزشکی حائز رتبه برتر جهادی در سنگر تعلیم و تربیت و خدمات دهی در دوران سخت بیماری کرونا در البرز شدند.

مدیرآموزش و پرورش ناحیه چهارکرج  پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگارایرنا گفت: به همت فرهنگیان از زمان شیوع ویروس کرونا تا کنون اقدامات موثری در عرصه پیشگیری و خدمت به جامعه هدف آموزش و پرورش در این ناحیه انجام شده است.

مراد مالمیر با اشاره به اینکه فرهنگیان بسیجی این ناحیه با راه‌اندازی پویش کمک‌های مؤمنانه، اهدا بسته‌های معیشتی به خانواده‌های بی‌بضاعت و تهیه تبلت برای آموزش دانش‌آموزان فاقد امکانات برای آموزش غیرحضوری فعالیت‌های ماندگاری را انجام داده است.

وی با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا، نخستین کارگاه تولید ماسک درآموزش و پرورش ناحیه چهار کرج فعال شد، افزود: کارگاه تولید ماسک با مشارکت مدیران، هنر آموزان و اولیا درمحل نماز خانه این ناحیه فعال شد تا یاریگر متولیان امر سلامت در مبارزه و ریشه کنی با ویروس کرونا شوند.

مالمیر یادآورشد: در این کارگاه ۱۸ دستگاه چرخ خیاطی به کارگرفته شده که روزانه بیش از ۲ هزار ماسک دراین کارگاه تولید، استریل و با نظارت ستاد مبارزه با کرونا ویروس برای استفاده فرهنگیان، دانش آموزان و دانشگاه علوم پزشکی دراستان البرز توزیع شد.

مالمیر از شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان الگو و قهرمان واقعی ملت ایران یاد کرد و گفت: با توجه به اینکه ملت ایران و ملت‌های مسلمان همه ارزش‌های اسلامی و انقلابی را در وجود ایشان متبلور می دیدند به همین دلیل همه مدارس این ناحیه به پایگاه مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی تبدیل شده است.

مدیرآموزش و پرورش ناحیه چهار کرج افزود: دراین پایگاه ها معلمان و دانش آموزان به معرفی و الگو برداری از شهید سلیمانی که با جهاد همه جانبه در راستای تحقق آرمان های انقلاب اسلامی تلاش بسیاری کرد و با مجاهدت های همه جانبه توانست به قهرمان ماندگار تاریخ اسلام تبدیل شود، می پردازند.

استان البرز ۲۴ هزار و ۸۰۲ فرهنگی و ۴۷۳ هزار دانش آموز دارد که بیش از یک سوم آن در مدارس آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج تحصیل می کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha