ملت‌های آزاده در روز قدس پرچم مبارزه با ظلم را بالا می‌برند

کرج - ایرنا - سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی باید بدانند که در روز قدس ملت های مسلمان و آزاده پرچم مبارزه علیه ظلم آنان را بالا برده و در عمل نیز با ایستادگی و مقاومت آن ها را شکست خواهند داد. 

علی حدادی  عصر پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگاران  با اشاره به اهمیت روز قدس، بیان داشت: یکی از مواردی که وظیفه انسانی، الهی و مسلمانی ما به شمار می رود، حمایت از محور مقاومت و مسلمانانی است که مظلوم واقع شده اند.

وی ادامه داد: ظلم رژیم غاصب صهیونیستی به مسلمانان فلسطینی بر همه آشکار است؛ حرکت مردم فلسطین و به دنبال آن نگاه بلند امام راحل (ره ) که آخرین جمعه ماه رمضان را روز قدس نامیدند تا حمایت از محور مقاومت استمرار یابد، بسیار ارزشمند است.

حدادی بیان داشت: این نگاه بلند امام راحل تا پیروزی مردم مظلوم فلسطین ماندگار و جاوید خواهد ماند؛ روز قدس روزی است که مردم مسلمان دنیا علیه رژیم صهیونیستی ابراز انزجار می کنند.

نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ ، طالقان ، نظرآباد و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی گفت : امام راحل (ره)  روز قدس  را به یادگار گذاشتند و اکنون نیز رهبر معظم انقلاب به عنوان پیشگاه مسلمانان جهان نسبت به اهمیت این روز تاکید داشته و ان شاءالله روزی خواهد رسید که ما در بیت المقدس نماز جمعه خواهیم خواند.
سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی  تاکید کرد: پیروزی مردم بزرگ فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی نزدیک است؛ رژیم صهیونیستی در حاکمیت آمریکا نفوذ داشته و استکبار جهانی نیز در همه ظلم های آن شریک است.

وی ادامه داد: امروز دشمنان اسلام  نیز دست به توطئه ها و دسیسه هایی علیه مسلمانان می زنند؛ رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی باید بدانند که روز قدس ملت های مسلمان و آزاده پرچم مبارزه علیه ظلم آنان را بالا برده و در عمل نیز با ایستادگی و مقاومت آن ها را شکست خواهند داد.

حدادی تاکید کرد: با اقتدار و پیروزی های محور مقاومت آینده خوبی در انتظار منطقه است و ان شاءالله به زودی شاهد نابودی رژیم منحوس صهیونیستی خواهیم بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha