روز قدس، تبلیغ فرهنگ استکبار ستیزی است

گرگان - ایرنا – نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت که تبلیغ و ترویج فرهنگ استکبار ستیزی از مزیت‌های مهم بزرگداشت روز جهانی قدس برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین می‌باشد که از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به یادگار مانده است.

غلامرضا منتظری امروز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی بیان کرد: ابتکار تحول آفرین حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌نام روز قدس سبب شد تا هر سال که از عمر بزرگداشت این روز جهانی می‌گذرد، تبلیغ و فرهنگ استکبار سیتزی در دنیا نیز بیشتر تقویت می‌شود.

وی با اشاره به این که آرمان فلسطین با بزرگداشت روز جهانی قدس تقویت می‌شود، ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی و مجاهدت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی، اکنون فرهنگ مقاومت در اراضی اشتغالی علیه رژیم صهیونیستی قوت گرفته و روزهای پایانی نابودی این رژیم را نوید می‌دهد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی همچنین خواستار برگزاری باشکوه ویژه برنامه‌های پیش بینی شده بزرگداشت روز جهانی قدس با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا در سال جاری و اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی و همدستانش در ظلم و ستم به مردم مظلوم فلسطین شد.

۱۷ اردیبهشت امسال مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha