بزرگداشت  روز قدس در گناوه بر محوریت فضای مجازی متمرکز است

گناوه - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه گفت: باتوجه به وضعیت قرمز کرونایی شهرستان، برنامه‌ریزی لازم برای بزرگداشت و پاسداری از آرمان و ارزش‌های روز جهانی قدس در این شهرستان با محوریت فضای مجازی انجام شده است.

ضرغام مردانی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: باتوجه به همه‌گیری ویروس منحوس کرونا، نباید از قدس شریف که مهم‌ترین مساله حیاتی در جهان اسلام است غافل شد و در این ارتباط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، تمهیدات و برنامه‌ریزی لازم برای پاسداشت  این رویداد مهم جهانی را  اتخاذ کرده است.

وی اظهارداشت: براین اساس، برنامه‌های روز جهانی قدس امسال در شهرستان گناوه، همزمان با سراسر کشور همراه با سخنرانی ارزشمند رهبر فرزانه انقلاب و تجمع‌های نمادین  و برنامه‌های فضای مجازی خواهد بود.

مردانی گفت: هیچ گونه راهپیمایی یا رژه خودرویی و موتوری به مناسبت روز جهانی قدس در شهرستان گناوه برگزار نخواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه  بیان کرد: به آتش کشیدن پرچم رژیم غاصب صهیونیستی  ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه عصر جمعه در ساحل و جوار یادمان شهدای گمنام از برنامه‌های پیش بینی شده نمادین روز جهانی قدس است.

وی گفت: پخش سرودها و آهنگ‌های انقلابی و مقاومت از طریق سیستم‌های صوتی مساجد، توزیع و نصب پرچم فلسطین و تصاویر سردار بزرگ مقاومت  شهید حاج قاسم سلیمانی بر روی خودروها  از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده در این روز است.

مردانی افزود: روز جهانی قدس نمایش اصلی حمایت از آرمان‌های وحدت و یکپارچگی امت اسلامی در جهان است که در آن رژیم غاصب  صهیونیست و حامیان سلطه گر رژیم اشغال‌گر محکوم خواهند شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha