یزدی‌ها به حضور درانتخابات مجمع شرکت سرمایه‌گذاری سهام‌عدالت دعوت شدند

یزد - ایرنا - اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در اطلاعیه ای از مردم به ویژه دارندگان غیرمستقیم سهام عدالت دعوت کرد در انتخابات مجمع شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان شرکت گسترده داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی این اداره کل در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع کلیه سهامداران محترم و نمایندگان قانونی ایشان می رساند با عنایت به تبصره پنج ماده شش۹۹۱۱/۴۰/ آیین نامه اجرایی آزاد سازی سهام عدالت مصوبه شورای عالی بورس و اوراق بهادار، نوبت اول این انتخابات روز ۲۰ اردیبهشت ماه به صورت الکترونیکی از طریق سامانه دیما به نشانی https://dima.csdiran.ir برگزار می شود و در صورت به حد نصاب نرسیدن نوبت دوم انتخابات ۳ خرداد به مدت چهار روز برگزار می شود..

این اداره کل در اطلاعیه خود  با اشاره به اینکه انتخابات مذکور بزرگترین و نخستین انتخابات اقتصادی کشور است افزوده: شرکت سرمایه گذاری استان یزد با ۴۵۳ هزار نفر عضو با نماد وسیزد در بازار سرمایه فعال است و حضور و مشارکت سهامداران در این انتخابات نشانه اهمیت دادن به تعیین سرنوشت در دارایی ها و سرمایه خود است.  

از مجموع جمعیت یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفری این استان  ۶۲۰ هزار نفر دارای سهام عدالت هستند که در طرح آزاد سازی سهام عدالت ۳۰ درصد روش مستقیم و ۷۰ درصد روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده اند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha