پنج ورزشکار زنجانی عازم اردوی آمادگی و استعدادیابی معلولان شدند

زنجان - ایرنا - رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولین استان زنجان، گفت: پنج ورزشکار زن زنجانی، راهی اردوهای آمادگی و استعدادیابی تیراندازی و بسکتبال باویلچر معلولین شدند.

مهدی مرادی، روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: رقیه شجاعی، راهی چهاردهمین اردوی آمادگی تیم ملی پارتیراندازی ایران که از ۱۷ تا ۳۱ اردیبهشت ماه جاری در کمپ فدراسیون به منظور آماده سازی برای بازی های پارالمپیک ۲۰۲۱ توکیو برگزار می شود شده است.

وی با بیان اینکه این ورزشکار زنجانی در مسابقات استرالیا، سهمیه حضور در بازی های پارالمپیک ۲۰۲۱ را به دست آورده است، اظهار داشت: رقیه امیری، رقیه قاضیلو، آیلار نصیری و مهدیس آذرکمان نیز در نخستین اردوی استعدادیابی تیم ملی بسکتبال با ویلچر  جوانان ایران که از ۱۷ تا ۱۹ اردیبهشت ماه جاری در مشهد مقدس که با حضور بیش از ۳۰ ورزشکار برگزار خواهد شد حضور خواهند داشت.

مرادی، افزود: نیما جعفری، محمدرضا رزاقی، علیرضا قربانلو از زنجان نیز در نخستین اردوی استعدادیابی بسکتبال با ویلچر مردان جوان نیز از ۱۴ اردیبهشت ماه جاری در تهران آغاز شده است حضور دارند.

رییس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان زنجان با بیان اینکه این اردو تا ۲۴ اردیبهشت ماه جاری ادامه خواهد داشت، گفت: اردوهای بسکتبال با ویلچر مردان و زنان که طی چند مرحله برگزار خواهد شد با هدف انتخاب برترین ها به منظور شرکت در مسابقات آسیایی جوانان بحرین صورت می گیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha