حضور پرشور در انتخابات، مایه اقتدار ملی است

تهران - ایرنا - فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به ‌پیش رو بودن انتخابات ۱۴۰۰، گفت: حضور پرشور در انتخابات مایه اقتدار ملی و موجب شکست توطئه ‌های بدخواهان و معاندان نظام اسلامی خواهد شد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس سردار حسن کرمی در گفت و گویی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی و تبریک روز جهانی قدس، اظهار کرد: قدس؛ دفتر خونین شجاعت و مقاومت اسلامی است که هر برگ این دفتر، حماسه ‌ای ماندگار، فریادی استکبارستیز و مظلومیتی بی ‌مرز است.

وی ادامه داد: روز جهانی قدس که با فتوای عالمانه مرجع عالی ‌قدر و بنیان‌ گذار انقلاب اسلامی حضرت امام‌ خمینی (ره) و مجاهدت ‌های امت اسلامی در برابر صهیونیزم بین ‌المللی شکل گرفت، همه‌ ساله بر پیکر رژیم جعلی اسرائیل و حامیان منطقه ‌ای و بین ‌المللی آن لرزه می ‌افکند.

فرمانده یگان ‌های ویژه ناجا با اشاره به این‌که بیت ‌المقدس، رویارویی ایمان و شرک، مستضعفان مظلوم در برابر استکبار جهانی است، گفت: قدس، مطلع‌ الفجر نجات ملت‌ های مسلمان به ‌خصوص ملت شجاع و مظلوم فلسطین است.

سردار کرمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ‌پیش رو بودن انتخابات ۱۴۰۰ بیان کرد: حضور پرشور در انتخابات مایه اقتدار ملی و موجب شکست توطئه ‌های بدخواهان و معاندان نظام اسلامی خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی در خاطرنشان کرد: انتخابات پیش رو یک حماسه ملی است و یگان ویژه در کنار سایر ارگان های امنیتی و انتظامی، در حفظ نظم و امنیت انتخابات آتی از هیچ خدمتی فروگذار نمی‌کند تا همانند سنوات گذشته بتوانیم برگ زرین دیگری در کارنامه افتخارات پلیس ثبت کنیم.

به گزارش ایرنا، امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی در سال ۱۳۵۷ با هدف پشتیبانی مردمی از فلسطین، آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری کردند و خواستار تشکیل جبهه متحد اسلامی و انسانی برای تحقق حقوق مظلومان و مبارزه با ظالم و سیاست‌های آن‌ها تا فروپاشی استعمار و استبداد و ایجاد امنیت و آرامش در جهان شدند.

روز قدس نماد مظلومیت و استمرار مقاومت ملت مظلوم فلسطین است که از طرف جهان استکبار و رژیم صهیونیستی مورد ظلم و ستم قرار گرفتند. در ۴۰ سال گذشته، جمهوری اسلامی ایران و مردم بسیاری از کشورهای اسلامی با به رسمیت شناختن این روز سعی دارند تا از فراموش شدن آرمان این سرزمین مقدس جلوگیری کنند.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس، اقدامی هوشمندانه از طرف امام خمینی (ره) بود تا در این راستا ملت‌های مسلمان نگذارند. اشغال قدس، سرزمین‌های فلسطینی و همچنین تشکیل دولت غیرقانونی و نژادپرست اسراییل رسمیت یابد و قبله‌گاه نخست مسلمانان جهان به دست فراموشی سپرده شود.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha